نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 300 گالن
2022-01-23
مشخصات فنی فیلتر UV لونا واتر
مشخصات فنی فیلتر UV لونا واتر
2022-01-30
نمایش همه
فروش قطعات جانبی تصفیه آب خانگی

فروش قطعات جانبی تصفیه آب خانگی

لوازم جانبی به قطعات دستگاه تصفیه آب گفته می شود. دستگاه تصفیه آب از چندین قطعه تشکیل شده است که هر کدام کارایی خاص خود را دارند.  این قطعات بعد از استفاده طولانی فرسوده شده و از کیفیت آن ها کاسته می شود و باید عوض شوند.

 لوازم جانبی به دو قسمت فرعی و اصلی تقسیم می شود. بخش فرعی شامل شاسی، مخزن، شیرآلات و اتصالات هستند و فیلترها بخش اصلی هستند.

فیلترها نقش اصلی را دارند زیرا به حذف آلاینده ها می پردازند. دستگاه تصفیه آب خانگی دارای 6 فیلتر اصلی است. فیلتر اول الیافی است که باعث حذف ذرات درشت آب می شود. فیلتر دوم کربن گرانول است که باعث شفافیت آب می شود و کلر را حذف کرده و مزه بد آب را از بین می برد.

مرحله سوم کربن بلاک است که جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم را انجام می دهد.

مرحله چهارم فیلتر ممبران است که مهمترین فیلتر محسوب می شود زیرا آلاینده ها را تا 0/0001 میکرون حذف می کند. مرحله 5 پست کربن نام دارد که بو و مزه بد آب را حذف می کند. مرحله 6 فیلتر مینرال است که حاوی سنگ های معدنی است و املاح معدنی را به آب اضافه می کند.

دو عدد فیلتر متفرقه نیز وجود دارد که بعد از فیلتر 6 نصب می شود. فیلتر قلیایی مرحله هفتم است که باعث افزایش ph آب می شود. فیلتر uv نیز مرحله هشتم است که با تولید اشعه فرا بنفش به عنوان ضد عفونی کننده آب عمل می کند. وجود این دو فیلتر ضروری نیست اما شش فیلتر اصلی حتما باید وجود داشته باشد. حال به قطعات اصلی دستگاه تصفیه آب می پردازیم.

قطعات فرعی شامل هوزینگ، شاسی، مخزن، پمپ، آداپتور برقی، شیلنگ، فشار سنج، سوئیچ قطع کن فشار بالا و پایین وغیره است که به توضیح هر کدام می پردازیم.

شاسی: پایه یا شاسی یا براکت قطعه ای است که تمام قطعات تصفیه آب به جزء مخزن و شیر برداشت روی آن قرار می گیرند و از جنس پلاستیکی یا فلزی می باشد.

 هوزینگ: محفظه ای است که فیلتر درون آن قرار می گیرد و وظیفه نگهداری از فیلترهای پیش تصفیه و ممبران را دارد.

پمپ تصفیه آب: پمپ فشار لازم را برای عبور آب از فیلتر ممبران ایجاد می کند و در دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس استفاده می شود.

مخزن ذخیره آب: محفظه ای برای نگهداری و ذخیره آب تصفیه شده است.

سوئیچ فشار بالا و پایین: سوئیچ فشار پایین جهت قطع جریان برق پمپ هنگام قطع شدن برق، آب ورودی به دستگاه و سوئیچ فشار بالا برای قطع و وصل کردن پمپ در هنگام پر شدن مخزن کاربرد دارد.

شیلنگ تصفیه آب: آب از طریق این شیلنگ ها در دستگاه جریان پیدا می کند.

فشارسنج: گیج فشار،  فشار آب خروجی از پمپ به ممبران را نشان می دهد این فشار باید بین 50 تا 125  psi باشد.

شیر میکس: این شیر آب تصفیه نشده را به آب مقطر اضافه می کند تا از تلخی آب کاسته شود.

شیر برداشت: شیر برداشت روی سینک نصب می شود و آب تصفیه شده برای مصرف را ارائه می دهد.

فلو فاضلاب: از قطعات مهم دستگاه تصفیه آب به حساب می آید و جریان آب خروجی به فاضلاب را کنترل می کند و اگر نباشد مقدار زیادی آب وارد فاضلاب شده و هدر می رود.

فروش قطعات جانبی تصفیه آب خانگی

فروش قطعات جانبی تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱