فروش فیلتر ممبران بصورت عمده و جزئی در تهران و شهرستان ها آغاز شده است.

فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، به کار می رود.فیلتر ممبران تصفیه آب

فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی که استفاده می شود. تا اندازه 0.0001 میکرون آلودگی های مختلفی را از بین می برد و در مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد که اصلی ترین قسمت تصفیه آب و دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. سایز این فیلتر ممبران خانگی 10 اینچ است که زمان تعویض آن به طور معمول 18 ماه می باشد.

فیلتر ممبران که در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود از غشا نیمه تروا است که آب را به دو بخش آب محصول یا آب تصفیه شده و آب تغلیظ شده قسمت می کند و فرایند اسمز معکوس در این فیلتر ممبران اتفاق می افتد. آب تغلیظ شده به آب دور ریز یا همان آب شور نامیده می شود.

که بستگی به سفارش مشتری دارد که آب تصفیه شده چه مقدار لازم است برای مثال ظرفیت دستگاه نیمه صنعتی 300 گالن 3 ممبران 100 گالنی و برای ظرفیت 400 گالن 4 ممبران 100 گالنی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در امکان چون مدارس، ادارات، کارگاه، جهت تصفیه آب به کار می رود.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب صنعتی: فیلتر ro فرایندی است که عمل جداسازی را انجام می دهد و آب محصول یعنی آب تصفیه شده و آب تغلیظ شده قسمت می شود که جریان غلیظ تر، آب شور و آب که باید دور ریخته شود نامیده می شود. این فیلتر آب خام را در لابه لای غشاهای خود عبور می دهد و آب شور را به یک طرف و آب شیرین و تصفیه شده را به خروجی برداشت آب هدایت می کند. این ممبران ها معمولا از مدل های فیلم تک ساخت آمریکا و ممبران سی اس ام ساخت کره می باشد. این فیلتر ممبران به سفارش مشتری در سایزها و مدل های مختلفی ارائه گردد.


جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

021-65522963
0912-2972091
info@ccra.ir