عوامل تاثیر گذار در انتخاب محدود کننده جریان دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس-بخش دوم

عوامل تاثیر گذار در انتخاب محدود کننده جریان دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس-بخش دوم
محدود کننده فاضلاب با توجه به ظرفیت خود،در هر دقیقه به حجم مشخصی از اب اجازه خروج از هوزینگ ممبران را می دهد.

اگر انتخاب ظرفیت محدود کننده فاضلاب بدون نظر گرفتن عوامل و شرایط مختلف انجام شود می تواند دستگاه تصفیه آب را با اختلال مواجه کند.به همین دلیل بررسی تمامی جوانب برای انتخاب ظرفیت مناسب این قطعه بسیار مهم می باشد.

فشار پمپ تصفیه می تواند عاملی مهم برای انتخاب ظرفیت محدود کننده فاضلاب باشد،در صورتی که فشار پمپ تصفیه آب ضعیف باشد و قادر به ایجاد فشار مناسب آب برای فیلتر ممبران نباشد،می توان با استفاده از یک محدود کننده فاضلاب با ظرفیت کمتر،ضعف پمپ را جبران نمود.در واقع اگر میزان خروجی پساب کمتر شود،فشار آب پشت فیلتر ممبران به طبع بیشتر خواهد بود.

در نظر گرفتن طول عمر فیلتر ممبران نیز در این امر می تواند تاثیر گذار باشد.هر چقدر محدود کننده فاضلاب با ظرفیت کمتری انتخاب شود،یعنی در هر دقیقه حجم کمتری از آب را خارج کند،فشار بیشتری به ممبران بالاتر می شود و درنهایت از طول ان کاسته خواهد شد.

حجم مورد نیاز آب تصفیه شده نیز از فاکتور هایی برای انتخاب ظرفیت محدود کننده فاضلاب می باشد.اگر ظرفیت محدود کننده فاضلاب با عدد پایین تری انتخاب شود،سبب می شود تا حجم آب تصفیه شده از ممبران بالاتر برود،البته در این صورت فشار واد شد به فیلتر نیز بالاتر می رود.

از طرفی انتخاب یک محدود کننده فاضلاب با ظرفیت بیشتر سبب می شود تا حجم آب تولیدی از ممبران کاهش یابد اما از طرفی فشار کمتری به ممبران وارد می شود.

نوع غشا،جنس غشا فیلتر ممبران و دامنه تحمل آن در برابر سختی و رسوبات و مواد شیمیایی آب عاملی می باشد که می توان با انالیز ان میزان خروی پساب از فیلتر ممبران را تغییر داد.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب محدود کننده جریان دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس-بخش دوم

عوامل تاثیر گذار در انتخاب محدود کننده جریان دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس-بخش دوم

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱