فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی کاملاً گیاهی بوده و از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است که سلامتی انسان را به خطر نمی اندازد و موجب بهبود کارایی آن می شود.

فیلتر کارتریج پست کربن، خطی یا اینلاین است و در مسیر آب خروجی از فیلتر ممبران قرار می گیرد و بو و رنگ و مزه احتمالی که ممکن است آب داخل مخزن داشته باشد حذف کرده و طعم آن را ثابت می نماید.

فیلتر پست کربن محصول کشور تایوان است و داخل آن حاوی کربن اکتیو پودری می باشد و هر چه کیفیت کربن اکتیو داخل فیلتر پست کربن بیشتر باشد ناخالصی ها و طعم و بوی بد آب را بهتر حذف می نماید. بدنه این فیلتر از جنس پلی پروپیلن است و مقاوت بالایی دارد.

 و کیفیت برتر این فیلتر، آن را از سایر فیلترهای کربن خطی مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی متمایز می‌کند.

از یک مخزن ذخیره آب استفاده می شود تا آب سریع تر و با فشار بیشتری از شیر برداشت خارج شود. اما نگهداری طولانی مدت آب در مخزن ممکن است باعث تغییر رنگ و طعم و بوی نامناسب آب شود.

به همین دلیل یک فیلتر پست کربن بعد از مخزن نصب می گردد تا منشقات کلر ، آلاینده ها و همچنین بوی بد آب از بین برده و طعم آن را تثبیت کند و استفاده از فیلتر کربن خطی در دستگاه های تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه می کنند امری ضروری است.

  این فیلتر مرحله پنجم دارای کارتریج نیست و پس از تمام شدن عمر مفید فیلتر باید کاملاً تعویض شده و فیلتر جدیدی جایگزین آن شود.

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA پیشرو در ارائه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی فیلتر دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.