عملکرد فلومتر صنعتی در دستگاه تصفیه آب

فلومتر یا روتامتر صنعتی وسیله ای است که برای نشان دادن خروجی آب به کار می رود از آنجائی که شدت جریان آب، بسیار مهم است همواره باید اندازه گیری شود و معمولا بطور مکانیکی کار می کند . فلومتر اکثرا از جنس پلی متیل متاکریلات است.

فلومتر به دو صورت پنلی که همانطور که از نامش پیداست بر روی پنل دستگاه تصفیه آب نصب می شود و دیگری فلومتر خطی است که بر روی لوله آب دستگاه به صورت عمود و مستقیم نصب می شود. که این لوله آب نقش نگهدارنده را ایفا می کنند.

فلومتر معمولا بر اساس لیتر بر دقیقه و یا گالن بر دقیقه است. هنگامی که گفته می شود لیتر بر دقیقه یعنی اینکه در یک دقیقه یک لیتر آب از لوله عبور می کند.

فلومتر شامل یک لوله است که در آن یک جسم شناور قرار دارد که سطح داخلی لوله به صورت مخروطی شکل است و جسم شناور متناسب با مقدار آب که در لوله جریان دارد در لوله بالا و پایین می شود. هر چه خروجی آب از فلومتر بیشتر باشد محل قرار گرفتن شناور بالاتر خواهد رفت.

البته فلومترها بر اساس نوع خروجی به سه نوع فلومتر حجمی اغلب در ماشین آلات استفاده می شود ، فلومتر جرمی میزان جرم عبور داده شده از دستگاه را به طور مستقیم نشان می دهند و فلومتر سرعتی که به طور مستقیم سرعت جریان عبور از دستگاه را نشان می دهد تقسیم می شود.

حواستان باشد که فلومتر ضربه نخورد و مزیت فلومتر این است که نیازی به تمیز کردن ندارد و این به دلیل آبی است که همواره در لوله جریان دارد و از ایجاد رسوب جلوگیری می کند.

اما فلومتر در چه جاهایی کارایی دارد؟

در دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه های طبی و صنعتی، دستگاه های تاسیساتی، در تاسیسات نفتی، کنترل بویلر یا دیگ بخار و جاهایی که دانستن دبی یک جریان مایع لازم باشد.

عملکرد فلومتر صنعتی در دستگاه تصفیه آب

عملکرد فلومتر صنعتی در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱