کاربرد قفل اتصالات فیتنگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی
کاربرد قفل اتصالات فیتنگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی
2020-09-07
عملکرد پرشروسل دستگاه تصفیه آب صنعتی
عملکرد پرشروسل دستگاه تصفیه آب صنعتی
2021-06-02
نمایش همه
شیر چند کاره فیلتر شنی درتصفیه آب

شیر چند کاره فیلتر شنی درتصفیه آب

شیرهای چند حالته در فیلتر شنی و سختی­ گیر به دو دسته عمده شیر فیلتر شنی دستی و شیر اتوماتیک تقسیم می‌شوند.

شیرهای چند کاره دستی به کار رفته در مخازن فیلتر شنی (FRP) از نوعی هستند که جهت آب ورودی و خروجی به وسیله یک اهرم سه حالته یا شش حالته تغییر می‌ کند وافراد می توانند تغییراتی که لازم است را انجام بدهند.

شیر فیلتر شنی دستی دارای سه حالت اصلی است. در حالت FILTERآب از بالا وارد فیلتر شنی می شود و توسط نازل های پایین خارج شده و عمل فیلتراسیون را انجام می دهد.

شیر چند کاره فیلتر شنی درتصفیه آب در حالت) BACK WASH بک واش) آب از پایین از نازل ها وارد فیلتر شنی شده و به سمت مواد داخل مخزن می رود و عمل شستشو انجام می گیرد.

شیر فوق در حالت   FAST WASHنیز آب از بالا مانند حالت فیلتراسیون وارد فیلتر شنی شده و آب به جای در اختیار قرار گرفتن برای مصرف کننده از طریق بکواش دور ریخته می شود و این کار برای شستشوی کربن فعال مفید است تا به علت سبک بودن کربن ها عمل اختلاط صورت می گیرد.

شیر چند کاره اتوماتیک در فیلتر شنی مخازن FRP تغییر حالت را توسط جریان برق انجام می دهد که توسط افراد کاربر تنظیم شده اند و برای تغییر برنامه باید تنظیمات جدید صورت پذیرد.

شیر چند کاره فیلتر شنی درتصفیه آب

شیر چند کاره فیلتر شنی درتصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱