شیر برقی تصفیه آب خانگی RO MAX


هنگامی که دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس خاموش هستند، جریان آب ورودی به دستگاه باید به صورت خودکار قطع شود.

در صورتی که جریان آب به محض خاموش شدن پمپ تصفیه آب قطع نشود، از آنجایی که خروجی فاضلاب باز است، آب وارد ممبران شده و به صورت دائم از خروجی فاضلاب خارج می شود.

این مسئله ضمن اینکه باعث می شود مقدار زیادی آب ورودی به دستگاه به هدر برود بلکه منجر به خرابی ممبران شده و هزینه تعمیر و نگه داری دستگاه تصفیه آب را بالاتر می برد.


شیر برقی تصفیه آب خانگی RO MAXبه عنوان یک کنترل کننده الکترونیکی عمل می کند و در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت نصب و استفاده دارد.

هنگامی که پمپ تصفیه آب در دستگاه شروع به کار کند، این قطعه اجازه می دهد آب وارد ممبران شود و هنگامی که جریان برق پمپ قطع شود، شیر برقی مسیر جریان آب به دستگاه را مسدود می کند.


شیر برقی تصفیه آب خانگی RO MAXبا جریان برق ۲۴ ولت کار می کند و قدرت آن نیز به ۴٫۸ وات می رسد. این قطعه عملکردی بسیار دقیق دارد و به محض خاموش و روشن شدن پمپ مسیر جریان آب را باز و بسته می کند.

این شیر قطع کن اتوماتیک همچنین دارای اتصال فیتینگی سر خود است و می تواند به آسانی و در مدت زمان بسیار کوتاه شیلنگ تصفیه آب خانگی را به آن متصل کرد.


بدنه این قطعه بسیار مقاوم است و در ساخت آن از مواد اولیه درجه یکی استفاده شده است. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از عملکرد و کارایی این شیر قطع کن اتوماتیک از آن در دستگاه استفاده کنید.

شیر برقی تصفیه آب خانگی RO MAX

شیر برقی تصفیه آب خانگی RO MAX

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱