شرکت کاسپین ارتباط عرشیا فعال در زمینه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا فعال در زمینه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، تولید کننده و عرضه کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است. این شرکت علاوه بر دستگاه های تصفیه قادر به ارائه تمامی فیلترهای تصفیه و تجهیزات مورد استفاده در دستگاه ها است.

یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های تصفیه آب، سیستمی است که به روش اسمز معکوس عمل می کند. اسمز معکوس یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین روش ها در جهت تهیه و تولید آب سالم است.

آب خروجی از این سیستم توسط فیلتر بسیار قوی و با دقتی به نام فیلتر ممبران تصفیه شده است. اغلب فیلترهای ممبران مورد استفاده در تصفیه آب های اسمز معکوس دقتی در حدود ۰٫۰۰۰۱ میکرون را دارند. یعنی قادر هستند تا تمامی میکروب ها، ویروس ها، انگل ها و کیست های موجود در آب را از بین ببرند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا دستگاه های بسیار متنوع و مختلفی که به روش اسمز معکوس عمل کند را ارائه می دهد.

این شرکت با مشاوره و توضیح درباره تمامی محصولات و انواع مختلف آن ها شما را نسبت به خرید دستگاه مورد نیاز آگاه می سازد و با توجه به موارد مصرفی و حجم آب تولیدی می تواند بهترین و مناسب ترین دستگاه را به مشتریان معرفی نموده و تمامی توضیحات لازم درباره محصول را در اختیار شما قرار دهد.

همچنین این شرکت خدمات بسیار گسترده و کاملی را پس از فروش محصول به مشتریان ارائه می دهد. خدماتی از قبیل نصب و راه اندازی دستگاه، تعویض به موقع فیلترها، تعمیرات و عیب یابی دستگاه های تصفیه آب و غیره. علاوه بر اینها تمامی محصولات به فروش رسیده با گارانتی و ضمانت اصل بودن و با کیفیت بودن کالا فروخته می شود تا مشتریان و خریداران با اطمینان کامل محصول را خریداری و استفاده کنند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا فعال در زمینه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا فعال در زمینه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱