در دستگاه تصفیه آب خانگی تمامی قطعات به جز مخزن و شیر برداشت روی پایه ای معروف به نام شاسی سوار هستند. شاسی قسمت های مختلفی دارد که شامل  براکت (Bracket ) ، تسمه و جایگاهی برای گیج است.

جایگاه گیج می تواند برای گیج بزرگ یا گیج کوچک طراحی شود (در مورد گیج مفصلا در مطالب دیگر توضیح داده شده است)

براکت از نظر جنس به دو دسته تقسیم می شود:

۱- براکت دستگاه تصفیه آب خانگی جنس پلاستیک یا فایبرگلاس

۲- براکت دستگاه تصفیه آب خانگی جنس فلزی (جنس ورق آهن st37 یا ازجنس استیل s.s)

هر محصول یا قطعه ای عمر مفیدی دارد و چه بهتر که با در نظر گرفتن شرایط و محل نصب، قطعه مورد نظر انتخاب شود. براکت نوع اول بسیار مقاوم و سبک است و از مواد نفتی و پشم شیشه تولید می شود ، همین پوشش از پوسیدگی جلوگیری می کند و مانند یک عایق حرارتی عمل می کند .به خاطر همین ویژگی در مکان های مرطوب بهتر است از جنس فایبر گلاس استفاده شود.

محل قرار گیری هر قطعه روی شاسی یا پایه دستگاه تصفیه آب خانگی مشخص است به طوری که نمی توان محل قرار گیری آنها را عوض کرد.

به طور معمول براکت های دستگاه تصفیه آب یا قابلیت جابجایی از طریق پایه موجود را دارد و یا دیواری هستند ، براکت هایی که قابلیت جابجایی دارند مناسب ترند زیرا تعویض فیلترها و سرویس دستگاه به سهولت انجام می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا، تامین کننده لوازم و قطعات یدکی و همچنین براکت های دستگاه تصفیه آب در سایزهای مختلف خانگی ونیمه صنعتی می باشد. کمپانی ccra، آمادگی خود را جهت هرگونه سفارش، تعویض و تعمیر قطعات اعلام می دارد. شما می توانید با خرید مستقیم و بی واسطه از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان ما محصول فوق را با کیفیت بالا تهیه نمایید. جهت مشاوره و خرید با ما تماس حاصل فرمایید .

تلفن : ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱  همراه : ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱