سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (BWRO)

سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (Browish Water Reverse Osmosis) برند Aqua-Tech با کیفیت بالا، قابل اعتماد و کارآمد می باشد.

آب شیرین دارای سطح متوسطی از مواد معدنی و نمک حل شده است. وجود ناخالصی ها باعث می شود تا آب برای بسیاری از کاربردها نامطلوب و یا غیر قابل استفاده باشد.

سیستم آب شیرین کن RO برند Aqua-Tech با بهره وری بالا و سهولت کار طراحی شده است. این سیستم برای تامین نیازهای خاص، آب تولید می کند.

سیستم های BWRO مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت است. آنها برای کار با سیستم های پیش و بعد از درمان، پمپ ها، لوله کشی و کنترل مرکز می باشند.

سیستم  آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی قابلیت اطمینان و استحکام را برای تامین نیازهای عملیاتی کارخانه های تولید زراعت، شهرداری ها، صنعت کشتی سازی، کارخانه های الکترونیکی، استراحتگاه ها و سایر موارد ارائه می دهد.

دیاگرام فرآیند تصفیه :

سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (BWRO)

سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (BWRO)

ویژگی های استاندارد :

بسته به کیفیت آب تغذیه، سیستم BWRO معمولا به برخی از سیستم های پیش تصفیه نیاز دارد که عبارتند از :

– رسوب گذاری

– انعقاد و لخته شدن

– پمپ تغذیه

– فیلتر چندرسانه ای

– سیستم دوز شیمیایی

اجزای اصلی سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس :

۱- فیلتر کارتریج یا کیسه ای ( Cartridge / bag filter)

۲- مخزن فشار (Pressure vessels) با عناصر غشای spiral wound

۳- پمپ فشار قوی (High pressure pump)

۴- کنترل و ابزار دقیق با دستگاه بدون خطر (Control and instrumentation)

 

سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (BWRO)

سیستم آب شیرین کن اسمز معکوس صنعتی (BWRO)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (ccra) با تامین و عرضه دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد. جهت سفارش و خرید آنلاین اینجا را کلیک نمایید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدل دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت آن با ما در تماس باشید: 

  ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱  ۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱  ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱