کیفیت آب آشامیدنی و نوع فیلتر آب استفاده شده در دستگاه تصفیه آب از جمله عواملی است که باید برای زمان سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی در نظر گرفته شود.

 تا زمانی که دستگاه تصفیه آب خانگی زیر نظر خدمات گارانتی شرکت باشد، خدمات تعویض فیلتر و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی برای شما انجام خواهند شد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان وارد کننده و عرضه کننده بهترین نوع دستگاه های تصفیه آب خانگی و همچنین واردات و پخش فیلترهای تصفیه آب، قطعات و لوازم جانبی انواع آب تصفیه کن های خانگی و تعویض فیلترهای دستگاه های تصفیه اب خانگی و سرویس آن با استفاده از برترین متخصصان و کارشناسان فروش و تکنسین های حرفه ای توانسته بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی را به خریداران گرامی بدهد.

در طول دوره ضمانت و گارانتی دستگاه ، مصرف کننده هیچ گونه هزینه ای اعم از اجرت و هزینه قطعه پرداخت نخواهد کرد و کارشناسان فنی شرکت در اولین فرصت به صورت کاملا رایگان جهت رفع مشکل ارسال خواهند شد.

کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش و پشتیبانی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا همیشه آماده پاسخگویی جهت مشاوره انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب و خدمات پس از فروش اعم از تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب و سرویس آن و یا مشکلات و سوالات شما هموطنان عزیز خواهند بود.

جهت خرید اینترنتی به وبسایت فروشگاهی شرکت مراجعه نمایید.