روش کار فیلتر سرامیکی تصفیه آب


فیلترهای تصفیه آب انواع بسیار مختلفی دارند و پایه مواد اولیه به کار برده شده در ساخت انواع مختلف آن متنوع و گوناگون است.

فیلترهای کربنی، سرامیکی، الیافی، رزینی و غیره انواع متنوعی از فیلترهای تصفیه آب هستند که هر کدام نوع خاصی از آلاینده های موجود در آب را از بین می برند.


مطابق با بسیاری از روش های فیلتراسیون و یا تصفیه آب، آب از یک سمت فیلتر وارد شده و طی عبور از فیلتر سرامیکی ذراتی که ابعاد آنها از سایز منافذ بزرگتر است در بخش پشتی فیلتر باقی می مانند.

فیلترهای سرامیکی با اینکه قادر به حذف ویروس ها از آب نیستند، اما می توانند آلاینده هایی نظیر باکتری ها، تک یاخته ها و میکروب ها را به طور کامل از آب ورودی حذف کنند.

این ذرات از ویروس ها بزرگتر هستند، اما به دلیل اینکه ویروس ها بسیار ریز می باشند توسط این فیلتر حذف نمی شوند.


در اغلب موارد فیلترهای سرامیکی با پوششی از نقره بهبود پیدا می کنند تا به نوعی درزگیری شوند، در این موارد نقره به صورت پوششی در حد نانو بر روی سطح فیلتر قرار می گیرد و کمک می کند تا باکتری های موجود در آب کاملا غیر فعال شوند.


این نکته را نیز در نظر داشته باشید که فیلترهای سرامیکی نمی توانند مواد شیمیایی را از آب حذف کنند.

اگر چه برخی از سازندگان فیلترهای سرامیکی کربن فعال را نیز در داخل کارتریج فیلتر سرامیکی نصب می کنند تا میزان مواد شیمیایی موجود در آب از جمله کلر نیز کاهش پیدا کند.


فیلترهای سرامیکی استوانه ای و فیلتر سرامیک کلمنی از رایج ترین انواع فیلتر سرامیکی تصفیه آب هستند.

روش کار فیلتر سرامیکی تصفیه آب

روش کار فیلتر سرامیکی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱