انواع روش های تصفیه آب و فاضلاب
انواع روش های تصفیه آب و فاضلاب
2019-11-16
مواد کامپوزیتی در صنعت آب و فاضلاب
مواد کامپوزیتی در صنعت آب و فاضلاب
2019-11-23
نمایش همه
روش نصب فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب

روش نصب فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب

فیلتر قلیایی از فیلترهایی است که وجود آن ضرورت ندارد اما با نصب آن بر روی سیستم تصفیه آب خانگی می توانید از خواص فوق العاده این فیلتر بسیار بهره ببرید. با ورود پساب های صنعتی به منابع آب زیر زمینی، منابع آب در دسترس حالت اسیدی به خود گرفته اند که بهتر است از بین برود. در واقع فیلتر قلیایی وظیفه تنظیم کردن PH آب را بر عهده دارد و با افزودن یون ها، به قلیایی نمودن آب بسیار کمک می کند.آب قلیایی خروجی از این فیلتر خواص بسیاری از جمله : سلامت در پوست و مو، افزایش انرژی و شادابی و نشاط در افراد و غیره دارد. اگر سیستم تصفیه آب خانگی شما مجهز به فیلتر قلیایی نمی باشد و دستگاه قابلیت ارتقاء سایر فیلترها را دارد می توانید با نصب فیلتر قلیایی سیستم تصفیه خود را کامل تر و آب خروجی را با کیفیت تر نمایید.

روش نصب فیلتر قلیایی در سیستم تصفیه آب خانگی

  • قبل از نصب فیلتر قلیایی بر روی سیستم ابتدا دستگاه تصفیه آب را از برق خارج نمایید.
  • سپس شیر ورودی آب به سیستم و شیر مخزن را در حالت بسته قرار دهید.
  • جهت اضافه کردن فیلتر قلیایی به سیستم به دو عدد اتصال دهنده که بهتر است از نوع فیتینگی باشد و در حدود ۲۰ سانتی متر شیلنگ تصفیه آب نیاز دارید.
  • در مرحله بعد اتصالات را به فیلتر قلیایی نصب کنید و با کمک از پایه فیلتر آن را در آخرین مرحله بر روی فیلتر مینرال و یا بر روی فیلتر پست کربن نصب نمایید. دقت داشته باشید در هنگام نصب فیلتر قلیایی به جهت صحیح ورود و خروج فیلتر توجه کنید و فیلتر را در جهت درست متصل نمایید.
  • با استفاده از شیلنگ تصفیه متصل شده به خروجی فیلتر، آب قلیایی از شیلنگ خارج شده و می توان از طریق شیر برداشت از آن استفاده نمود.
  • در انتها شیر مخزن و شیر ورودی سیستم را باز کرده و دستگاه را به برق متصل نمایید.
روش نصب فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب

روش نصب فیلتر قلیایی در دستگاه های تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱