رسوب گیر کولر چیست و چرا استفاده از آن پیشنهاد می شود؟

رسوب گیر کولر چیست و چرا استفاده از آن پیشنهاد می شود؟

برای تولید هوای سرد یا خنک در ایران، کولرهای آبی یکی از رایج ترین وسیله ها هستند و تقریبا در اغلب موارد در مناطقی که رطوبت بسیار بالا ندارند از آنها استفاده می کنند.

می توان گفت تقریبا تمامی کولرهای آبی با مشکل رسوب و گرفتگی مواجه می شود و تقریبا پس از یک سال کارایی خود را از دست می دهند.

در واقع وجود نمک های معدنی و املاح محلول موجود در آب باعث می شود بین پوشال ها و قطعات و تجهیزات داخلی کولرهای آبی رسوبات فراوانی ایجاد شود.


وجود رسوب بین پوشال های کولر باعث می شود فرآیند تولید باد سرد از کولر بسیار افت پیدا کند، به بیان دیگر در این شرایط خنک کنندگی کولر کم می شود و این خود منجر به افزایش و هدر رفت انرژی بیشتری می شود.

وجود این رسوبات بر روی پمپ آب نیز تاثیر می گذارد و حتی می تواند لوله کشی و مجراهای کولر را دچار گرفتگی کند.


وجود رسوب همچنین شناور داخلی کولر را با مشکل مواجه می کند و همین خود باعث می شود آب کمی به کولر رسیده و زودتر خراب شود و یا برعکس باعث می شود آب بیش از مقدار لازم وارد کولر شده باشد و از کولر سرریز کند.


همچنین وجود ذرات نمک و آهک بر روی پوشال می تواند باعث کنده شدن آنها شود و با جریان هوا وارد منزل شده و منجر به آلرژی شود.


تمامی موارد فوق باعث ضرورت استفاده از رسوب گیر برای کولر می باشد. رسوب گیرهای کولر در انواع و ابعاد مختلفی ساخته می شوند و این رسوب گیرها با انجام تصفیه آب، مانع از رسوب گذاری آب می شوند.

رسوب گیر کولر چیست و چرا استفاده از آن پیشنهاد می شود؟

رسوب گیر کولر چیست و چرا استفاده از آن پیشنهاد می شود؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱