رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H

رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H یک نوع از انواع رزین های کاتیونی اسیدی و از نوع قوی است که از آن برای از بین سختی آب و برای تولید آب فوق خالص در دستگاه های تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند.

این رزین از دانه های کروی شکل تشکیل شده است و به رنگ زرد روشن و شفاف یا تقریبا کهربایی تولید می شود.

از نظر شیمیایی نیز فرم یونی این نوع رزین هیدروژن است و برای دستیابی به ظرفیت بالای عملکرد و همچنین عملکرد جنبشی در محدوده وسیعی از شرایط عملیاتی بهینه شده است.

این رزین محصولی از کشور انگلیس است و جزء یکی از مرغوب ترین انواع رزین در دنیا می باشد، ظرفیت و عملکرد بالا، دارای عملکرد جنبشی بسیار خوب برای جایگزینی یون های سدیم با کلسیم و منیزیم، دارای استانداردهای جهانی NSF و WQA و پایداری فیزیکی و شیمیایی بسیار عالی از مزایا رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H است.


این رزین ها بر پایه پلیمر تشکیل شده اند و ساختار پلیمر آنها پلی استایرن با شبکه های DVP است. محدوده اندازه ذرات این رزین از ۱۲۰۰ تا ۳۰۰ میکرومتر است و حداکثر درجه حرارتی که می تواند تحمل کند تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد است.


احیاء رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H با استفاده از اسیدهای معدنی و در اغلب موارد با استفاده از هیدروکلریک اسید صورت می پذیرد.

البته در برخی مواقع نیز برای احیاء این نوع رزین از اسید سولفوریک استفاده می کنند.


این رزین در بسته بندی های مختلف با حجم های متنوع به فروش می رسد و مصرف کننده می تواند با اطمینان خاطر به لحاظ کیفیتی و ایمنی از آن در دستگاه های تصفیه آب استفاده کند.

رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H

رزین کاتیونی پرولایت مدل C100H

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱