رزین آنیونی پرولایت مدل A400


رزین آنیونی پرولایت مدل A400 یکی از رزین های آنیونی قوی تبادل یونی نوع یک است و شامل دانه های کروی شکل ریز و شفاف و زرد رنگ می باشد.

این رزین ظرفیت عملکردی بسیار بالایی دارد و می تواند یون های منفی موجود در آب به خصوص سیلیکا و ترکیبات مختلف آن را به خود جذب کند.

این رزین ساختاری ژلی و شفاف دارد و با این حال پایداری فیزیکی آن فوق العاده است. در واقع ویژگی های خاص این رزین باعث شده طول عمری طولانی داشته باشد و بدون افت فشار در مخازن سختی گیر کار کند.


از این رزین می توان در سیستم های سختی گیری که برای حذف مواد معدنی غیر اورگانیک جهت کاهش سختی آب و در بسترهای ترکیبی یا لایه ای در مخازن سختی گیر استفاده کرد.


دقت داشته باشید پس از مدتی افت فشار در مخزن سختی گیر به دلیل اشباع شدن رزین ها با املاح سخت درون آب کاملا طبیعی است .

برای رفع این مشکل باید رزین مورد استفاده در مخزن با استفاده از اسید و مواد مناسب احیاء شود. البته به دلیل پایداری فیزیکی بسیار بالایی که رزین آنیونی پرولایت مدل A400 دارد.

نسبت به سایر رزین هایی که در بازار موجود هستند در مدت زمان طول عمر مفید خود، از افت فشار در مخزنی که محتوی رزین است جلوگیری می کند.


مزایا رزین آنیونی پرولایت مدل A400:


دارای تاییدیه از استاندارد و گواهینامه جهانی
طول عمر بالا
قابلیت احیاء و استفاد مجدد
پایداری فیزیکی و شیمیایی و گرمایی بسیار بالا
ظرفیت تبادل یونی بالا برای حذف سختی آب
کارایی جنبشی بسیار خوب

رزین آنیونی پرولایت مدل A400

رزین آنیونی پرولایت مدل A400

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱