دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۶۰۰ گالن لونا واتر

رزین آنیونی پرولایت مدل A400
رزین آنیونی پرولایت مدل A400
2020-08-23
دوزینگ پمپ اتاترون مدل PB-MA 5-10
دوزینگ پمپ اتاترون مدل PB-MA 5-10
2020-08-24
نمایش همه
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 600 گالن لونا واتر

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۶۰۰ گالن لونا واتر

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۶۰۰ گالن لونا واتر یکی از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی فوق پیشرفته است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با تولید روزانه ۶۰۰ گالن آب تصفیه شده و کاملا سالم می تواند انتخابی ایده آل برای هتل ها، رستوران ها، ادارات، مراکز درمانی و بیمارستانی و غیره باشد.

دستگاه فوق مراحل فیلتراسیون کاملی دارد و می تواند طیف گسترده ای از آلاینده های موجود در آب را تا ۹۸% از بین ببرد.


این دستگاه آب ورودی را ابتدا در سه مرحله مقدماتی، تصفیه می کند. فیلترهای پیش تصفیه شامل فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک هستند که درون هوزینگ های ۲۰ اینچ جامبو قرا گرفته اند.

این هوزینگ ها به رنگ آب مات طراحی شده اند و کیفیت و مقاومت بسیار بالایی دارند. علاوه بر این از سه ممبران نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن در دستگاه استفاده شده است که می توانند آب را با دقت ۰٫۰۰۰۱ میکرون تصفیه کنند.

پس از فیلتر ممبران از فیلتر نیمه صنعتی پست کربن برای تصفیه نهایی و بهبود طعم و مزه آب استفاده می کند.


پمپ از دیگر تجهیزات اصلی به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۶۰۰ گالن لونا واتر است که به تعداد ۲ عدد و از نوع نیمه صنعتی در سیستم استفاده شده است.

این پمپ ها با ایجاد حداقل صدا و با بالاترین راندمان کار می کنند و به بالاتر بردن بازدهی دستگاه و افرایش توان تولیدی آب تصفیه شده فیلتر ممبران بسیار کمک می کنند.

آداپتور، سوئیچ های فشار و شیر برقی از دیگر تجهیزات به کار برده شده در سیستم هستند.


تمامی قطعات فوق بر روی براکتی بسیار مقاوم از جنس استیل نصب شده اند، این براکت از نوع پایه دار است و نصب و جابه جایی سیستم را بسیار آسان تر کرده است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 600 گالن لونا واتر

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۶۰۰ گالن لونا واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱