دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا جوی مدل  RO 600

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا جوی مدل  RO 600 :
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا جوی (Aqua Joye) مانند دیگر دستگاه ها با روش اسمز معکوس کار می کند و برای سازمان ها و مکان هایی که در ۲۴ساعت حدود ۶۰۰ لیتر مصرف آب دارند و مناطقی که آب آنها جامدات محلول بیش از حد معمول دارند استفاده می شود.
این دستگاه مانند مدل RO 400 قادر به حذف ترکیبات مضر، گازهای شیمیایی ، فلزات سنگین و غیره بوده و سختی و سنگینی آب را به مقدار زیادی کاهش می دهد.
میزان تولید آب تصفیه شده این دستگاه در طول ۱ ساعت۲۵  لیتر بوده و برای مکان هایی که می خواهند آب شرب ۱۰۰ نفر در روز را تامین کنند مناسب می باشد.

مراحل تصفیه دستگاه نیمه صنعتی آکوا جوی مدل RO 600 به شرح زیر می باشد‌:

در مرحله اول فیلتر الیافی ۵ میکرونی وجود دارد و  که از الیاف مصنوعی پروپیلن ( الیافی فشرده با منافذی۵  میکرونی ) ساخته شده است و موادی مثل گل و لای ، شن و ماسه و غیره که از ۵ میکرون بزرگتر باشند توسط این فیلتر حذف می شود
فیلتری که در مرحله دوم قرار دارد فیلتر کربن فعال نام دارد. این فیلتر خاصیت جذب سطحی داشته و کلر ، گازهای شیمیایی ، آفت کش ها و غیره را از آب حذف می کند. کلر ماده ای است که می تواند به ممبران آسیب زده که در واقع وظیفه مهم این فیلتر حذف کلر است.
فیلتر الیافی ۱ میکرون در مرحله سوم قرار داشته که کار آن با فیلتر مرحله اول یکی بوده فقط تفاوتش این است که مرحله اول ذرات بزرگتر از ۵ میکرون را حذف کرده و این فیلتر ذرات بزرگتر از ۱ میکرون را حذف می کند.
در مرحله چهارم فیلتر ممبران می باشد که فیلتر اصلی دستگاه بوده و منافذی به قطر ۰/۰۰۰۱  دارد که با استفاده از این فیلتر حدود ۹۸ درصد املاح کاهش می یابند.
فیلتر کربن نهایی در مرحله پنجم و مرحله آخر بوده که بو و طعم بد آب را که در اثر ماندن در مخزن بوجود می آید حذف می کند.

مشخصات فنی دستگاه :

  • قابلیت تولید حداکثر ۶۰۰ لیتر آب در طول شبانه روز
  • مجهز به پمپ فشار
  • منبع ذخیره سازی ۱۲ لیتری
  • دارای سوئیچ های high pressure و low pressure ، شیر میکس و فلو فاضلاب
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا جوی مدل  RO 600

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا جوی مدل  RO 600

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱