دستگاه تصفیه آب آکوا گلد Aqua Gold :

از دیرباز، نوشیدن مایعات سالم و نقش ٱن در سلامتی بشر حائز اهمیت بوده است و ابداع دستگاههای تصفیه آب گامی موثر در جهت دستیابی به آب آشامیدنی سالم تر یکی از اختراعات موثر در جهت تحقق این هدف است. از پرکاربردترین این دستگاه ها، دستگاه تصفیه آب آکوا گلد (aqua gold) است که به معرفی آن می پردازیم .

دستگاه تصفیه آب آکوا گلد از دستگاههای ۶ مرحله ای تصفیه آب زیرسینکی است که توان حذف کوچکترین ذرات و آلودگی ها از قبیل کلر، نیترات، نیتریت و آرسنیک  را دارا است.

مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب آکوا گلد (Aqua Gold) :

  1. فیلترالیافی پلی پروپیلن (کارتریج pp) : حذف گل ولای ، شن و ماسه، زنگاب
  2. فیلترکربن اکتیو گرانول یا GAC: حذف کدری و کلر ، رنگ و طعم ، بو و مزه
  3. فیلتر کربن جامد یا کربن بلاک CTO: حذف املاح شیمیایی آب و فلزات سنگین
  4. فیلتر ممبران: حذف سختی آب، کلر، نیترات، نیتریت، آرسنیک و بی کربنات ها
  5. فیلتر پست کربن: مطبوع کردن طعم آب مخزن ذخیره، فعال نمودن اکسیژن
  6. فیلتر املاح معدنی مینرال: افزودن املاح مفید در حد مجاز از جمله سدیم، کلسیم، منیزیم و پتاسیم

 هر کدام از این فیلترها عملکرد ویژه ای جهت پاکسازی آب را  دارند. ازجمله مزایای این دستگاه دقت بالای آن ، تنظیم سختی آب مطابق آب شرب منطقه به همراه پمپ ۱۲۵psi  و همچنین مخزن ۴ گالنی می توان نام برد . از طرفی بدلیل نصب آسان و هزینه پایین نگهداری و کیفیت برتر، ازدستگاههای بسیار پر طرفدار می باشد. همچنین روش تصفیه آب این دستگاه تکنولوژی اسمز معکوس است که به حذف تمامی ذرات معلق و آلودگی های آب می انجامد.

برای ساخت دستگاه تصفیه آب آکوا گلد از قطعاتی استفاده می شود که دارای کیفیت بالایی است و عملکرد متفاوت و بهتری نسبت به روش فیلتراسیون داراست  .

همانطور که گفتیم یک دستگاه زیر سینکی است که به آسانی نصب می شود و شیر برداشت آب تصفیه شده روی سینک قرار می گیرد .

دستگاه تصفیه آب آکوا گلد Aqua Gold

دستگاه تصفیه آب آکوا گلد Aqua Gold

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

ccra    با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱