فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر مینرال

خواص فیلتر مینرال

فیلتر مینرال (Mineral) ، فیلتر مرحله ی ششم دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای است  که برخلاف فیلتر های ماقبل خود عمل حذف و کاهش املاح از آب را انجام نمیدهد بلکه به آبی که از مراحل قبل عبور کرده و املاح و ناخالصی های آن گرفته شده است ، مواد و املاح معدنی مفید اضافه می کند.

ناخالصی ها و املاح (TDS) آب آلوده با گذر از فیلتر ممبران به شدت کاهش می یابد و آب را به مقطر تبدیل می کند به همین دلیل طعم و مزه آب را تلخ می شود، فیلتر مینرال با افزودن املاح معدنی سختی آب را تا حد مجاز افزایش می دهد تا طعم تلخی آب از بین رود .

فیلتر مینرال به صورت محفظه ی کپسولی شکل که معمولا به رنگ زرد است پر شده از ریز دانه های املاح معدنی و سنگ های طبیعی مفید که توانایی معدنی کردن آب را دارند ، تولید می شود که این املاح عبارت اند از:

  • کلسیم : Calcium اصلی ترین ماده ی تشکیل دهنده ی استخوان هاست که در هضم مناسب و تنظیم ضربان قلب تاثیر می گذارد ، کمبود کلسیم باعث پوکی استخوان ، راحت شکسته شدن و دیر جوش خوردن استخوان ها می شود.

  • پتاسیم : Potassium یک یون مهم در بدن است که تغییرات آن می تواند مشکلات عصبی و قلبی به وجود آورد ، همچنین کمبود آن فرد را دچار خستگی ، یبوست ، ضعف عضلانی و نا منظمی ضربان قلب می کند.

  • منیزیم : Magnesium یک مواد معدنی حیاتی برای بدم محسوب می شود و تکمیل کننده انرژی بدن است ، کمبود منیزیم مشکلاتی از قبیل دیابت ، فشار خون ، گرفتگی عضلات ، میگرن و… به وجود می آورد.

  • سدیم : Sodium عمل اعصاب و عضلات را تقویت می کند ، برای رشد طبیعی بدن است و به محلول نگه داشتن مواد معدنی و تنظیم PH در خون کمک می کند.

زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یک بار است ، البته اگر میزان مصرف از میزان طبیعی مصرف بیشتر باشد ، عمر مفید فیلتر کاهش میابد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در ارائه خدمات حضوری و تامین کننده انواع کارتریج مینرال  آمادگی خویش را به شما مشتریان محترم اعلان می دارد . جهت سفارش و هرگونه مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

تلفن : 63 – 65522923 – 021                   همراه : 09122972091 – 09364848920