فیلتر قلیایی

فیلتر قلیایی ORP

خواص فیلتر قلیایی (ORP)

آب بعد از عبور از مراحل مختلف دستگاه تصفیه آب به دلیل از دست دادن مواد معدنی و PH ، خاصیت اسیدی پیدا می کند . فیلتر قلیایی با بالا بردن سطح PH به آب خواصی مشابه با آب چشمه های کوهستانی و آب های معدنی می دهد .

PH مقیاس اندازه گیری برای تعیین میزان اسیدی و قلیایی (باز) بودن مواد مختلف است ، PH به معنی قدرت هیدروژن در مواد مختلف است که مقیاس اندازه گیری آن بین ۰ تا ۱۴ است .
موادی که PH آن بین ۰ تا ۷ است خاصیت اسیدی و موادی که PH آن ۷ باشد خنثی و موادی که PH آن از ۷ تا ۱۴ است خاصیت قلیایی دارد .

بهترین PH آب برای آشامیدن  ۷ تا ۸/۵ است .

فیلتر قلیایی زمانی استفاده می شود که PH آب پایین باشد و یا مصرف کننده به خاطر مفید بودن آب قلیایی برای بدن می خواهد PH آب را افزایش دهد .

فیلتر قلیایی که متشکل از کاتیون هایی نظیر منیزیم و کلسیم است ، آبی را که از سیستم تصفیه آب RO عبور کرده و خاصیت اسیدی یافته است را قلیایی می کند .

آب قلیایی برای مشکلاتی همچون سوء هاضمه ، تخمیر غیر طبیعی دستگاه گوارش ، ترش کردن ، اضافه وزن و اسهال مزمن مفید است ، و همچنین آب غنی شده با هیدروژن (آب با PH بالا) یکی از بهترین آنتی اکسیدان ها برای بدن است که می تواند در تمام بافت ها و سلول های بدن حرکت کند و مانع از آسیب به سلول ها و DNA شود .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده انواع فیلتر قلیایی در انواع مختلف می باشد . شما می توانید با خرید مستقیم و بی واسطه از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان ما محصول فوق را با کیفیت بالا تهیه نمایید. جهت مشاوره و خرید با ما تماس حاصل فرمایید .

تلفن : ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱                       همراه : ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱