حذف لیتیوم و PFOS توسط کربن فعال
کربن فعال شده به عنوان یکی از مواد جاذب با قدرت جذب بالا می تواند در کاهش و از بین بردن آلاینده ها و مواد شیمیایی بسیار موثر باشد، به همین دلیل این ماده در صنعت تصفیه آب و فاضلاب برای کاهش بار آلودگی آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد

 با توجه به خواص فوق العاده ای که دارد استفاده از آن چه در ابعاد صنعتی چه در ابعاد کوچک و دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار رایج است.

دقت داشته باشید تنها کربنی می تواند آلاینده ها و مواد مضر را از فاز مایع یا گاز جدا کند، که تحت فرآیندهای خاص فیزیکی و شیمیایی فعال شده باشد. در واقع فعال شدن کربن این امکان را می دهد که بتوان از آن در صنعت تصفیه آب و فاضلاب استفاده کرد.

PFOS به عنوان ماده ای شیمیایی و مصنوعی در فوم های آتش نشانی، آبکاری فلزات و مواد دفع کننده و لکه بر مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به مرور زمان منجر به آلوده شدن محیط زیست و منابع آب آشامیدنی می شود. این ماده حتی برای گونه های پستاندار بسیار سمی است. کربنی که فعال شده است می تواند به طور موثری PFOS را حذف کند.

لیتیوم از دیگر عناصری است که در منابع آب معمولا به صورت طبیعی وجود دارد، البته مقدار این عنصر در آب ناچیز می باشد.

لیتیوم به عنوان ماده ضد افسردگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و تا به حال هیچ گونه اثرات مضر و مخربی را بر سلامت و بدن انسان نشان نداده است.

لیتیوم معمولا در آب نمک های قاره ای، آب های زمین گرمایی و آب نبات ها و میادین نفتی یافت می شود. فیلترهای کربنی می توانند ۷۰-۹۰% از این عنصر را در آب کاهش دهند.

حذف لیتیوم و PFOS توسط کربن فعال

حذف لیتیوم و PFOS توسط کربن فعال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱