تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب در چیست ؟

تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب در چیست ؟

دستگاه های تصفیه آب و همچنین قطعات و فیلترها دارای چند کیفیت هستند و بعضی از آنها مرغوب و بعضی دیگر نامرغوب هستند.

زیرا کمپانی های فراوانی به تولید فیلتر و دستگاه تصفیه آب پرداخته اند و بعضی از این کمپانی ها توجهی به کیفیت و مواد به کار رفته در فیلتر و قطعات ندارند.

تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب بسیار زیاد است و بسیار مهم است که از فیلترهای مرغوب در سیستم های تصفیه آب خود استفاده نمایید.

تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب در موارد زیر است :

  • بدنه ی فیلترها از پلاستیک ساخته می شود بسیار مهم است که پلاستیک بکار رفته در ساخت از چه موادی باشد زیرا بعضی از آنها بسیار خطرناک و حتی سرطان زا هستند. بهترین پلاستیکی که در صنعت تصفیه آب استفاده می شود پلاستیک پلی پروپیلن است.
  • در فیلترهای کربنی از انواع کربن می توانند استفاده نمایند هر کربنی برای تصفیه آب مناسب نیست و قدرت جذب بالا ندارد. بهترین نوع کربن در صنعت تصفیه آب، کربنی است که از پوست میوه به خصوص پوست نارگیل ساخته شده باشد. البته فیلترهای دیگر نیز از مواد داخلی متفاوت استفاده می شود و مهم است که چه موادی در داخل فیلتر بکار رود.
  • در ساخت فیلترها نباید از هیچ گونه مواد غیر مجاز مثل چسب و رنگ استفاده شود. ارزان بودن فیلتر می تواند به دلیل استفاده از مواد غیر مجاز باشد.
  • رها سازی و اضافه کردن مواد به درون آب باید در حد استاندارد باشد. مثلا در فیلترهای مینرال باید مواد درونش به گونه ای باشند که TDS آب را بیش از حد بالا نبرد و بر اساس استانداردهای بهداشتی باشد. یا مثلا در فیلترهای کربنی به وفور دیده اید که بعد از نصب اولیه، آب به رنگ سیاه در می آید. سیاه شدن آب به دلیل رها شدن کربن است، اگر کربن نامرغوب باشد آب بسیار سیاه می شود و باعث آسیب به فیلتر ممبران می شود ولی اگر کربن مرغوب باشد ذرات کرن در آب کم است و آسیبی به فیلتر ممبران نمی رساند.
  • فیلترها و قطعات باید دارای استاندارد بهداشت جهانی باشند. زیرا قطعه ای که توانسته است گواهینامه ها و مجوزهای بهداشتی را دریافت کند یعنی از مواد مرغوب و کاملا بهداشتی در ساخت فیلتر استفاده شده است. همچنین کمپانی که توانسته است مجوزهای بهداشتی را دریافت کند یعنی هزینه ی زیادی پرداخته است درنتیجه طبیعی است که آن محصول نسبت به محصولات نامرغوب گران تر باشد.

امیدوارم با توضیحات بالا به کیفیت فیلترهای تصفیه آب توجه نمایید و فقط به دلیل ارزان بودن آن فیلتر را خریداری ننمایید.

تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب در چیست ؟

تفاوت فیلترهای تصفیه آب مرغوب و نامرغوب در چیست ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱