تعویض فیلتر و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی کوجین

تعویض فیلتر و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی کوجین

فیلترها یکی از مهمترین قطعات هر یک از دستگاههای تصفیه آب می باشند که یکی از دستگاه های با کیفیت دستگاه تصفیه آب کوجین kojine می باشد، که پس از دوره زمانی خاص باید تعویض شوند. اگر فیلتر کهنه و غیر استفاده با فیلتر جدید و استاندارد تعویض نشود دستگاه تصفیه آب تبدیل به دستگاه آلوده کننده آب می شود و سلامت کسانیکه از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند به خطر می افتند .و اگر این پروسه تعویض نکردن فیلتر ادامه یابد ممکن است در دراز مدت به خود دستگاه تصفیه آب آسیب بزند .

زمان تعویض فیلترها بطورکلی بستگی به نوع فیلتر، کیفیت آب ورودی، میزان مصرف آب و دمای آن دارد .

فیلتر مرحله اول :

فیلتر الیافی اولین فیلتر بکار رفته در دستگاه تصفیه آب می باشد که توانایی حذف آلاینده هایی به قطر 1 تا 5 میکرون را دارد که در زمان تعویض تغییر رنگ می دهد یا به رنگ قهوه ای تیره در می آید .بهترین زمان تعویض فیلتر مرحله اول قبل از تغییر رنگ است که بطور معمول 3 ماه طول می کشد.

فیلتر مرحله دوم :

فیلتر کربن اکتیو  است که طعم و بوی نامطبوع را از آب می گیرد و همچنین تاثیرات ناشی از ماندگاری آب در داخل مخزن را از بین می برد عمر این فیلتر به 9 ماه می رسد .

فیلتر مرحله سوم :

فیلتر کربن بلاک که جهت تکمیل عملکرد فیلتر مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب می باشد.مدت زمان تعویض فیلتر کربن بلاک هم مشابه فیلتر مرحله دوم به 9 ماه می رسد .

فیلتر مرحله چهارم :

فیلتر ممبران یا RO که مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب است که از دقت (0001/0 میکرون) برخوردار است که باعث حذف فلزات سنگین ازجمله نیترات، آرسنیک و … می باشد . مدت زمان تعویض این فیلتر به 3 فیلتر پیش تصفیه نیز بستگی دارد، عمر فیلتر ممبران بین 15 تا 18 ماه است .

فیلتر مرحله پنجم :

فیلتر پست کربن است که بو و طعم آب را در تانک ذخیره آب دستگاه تصفیه بهبود می بخشد و مانع از تجمع میکروب و بو نامطبوع آب می شود. مدت زمان کارایی این فیلتر به 12 ماه می رسد

 

فیلتر مرحله ششم :

فیلتر مینرال است، آب حین تصفیه مقداری از مواد مغذی خود را از دست می دهد که فیلتر مینرال مواد مغذی ازبین رفته را به آب بر می گرداند، زمان تعویض این فیلتر هر 12 ماه یکبار است .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه ممتازترین خدمات پس از فروش در اسرع وقت بصورت کاملا رایگان (بدون اجرت ) همراه با کادر فنی مجرب و کارآزموده با ارائه بهترین نوع فیلتر ها و لوازم یدکی تضمین شده توسط کمپانی ccra آمادگی خود را برای خدمات رسانی به شما عزیزان و مشتریان عزیز می باشد.

برای برقراری تماس با مشاوران ما اینجا را کلیک نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021     همراه : 09122972091 – 09364848920