تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

قالیشویی یکی از صنایعی است که مصرف آب در آن چه به روش سنتی و چه اتوماتیک بسیار بالا می باشد. برای قالیشویی های مختلف دستگاه هایی متناسب با نیاز ساخته می شود و ظرفیت و کارایی آن ها با هم فرق دارد. برای مثال دستگاه هایی که برای قالیشویی های کوچک ساخته می شود ظرفیتی از ۲۰۰۰۰ لیتر تا ۴۰۰۰۰ لیتر در شبانه روز دارند و این ظرفیت برای قالیشویی های بزرگ از ۱۰۰۰۰۰ لیتر تا ۲۰۰۰۰۰ لیتر می باشد.

فاضلاب تولید شده در صنعت قالیشویی قابلیت تصفیه دارد و می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد از این جهت برای صرفه جویی در مصرف آب این فاضلاب نیاز به تصفیه دارد.

فرآیند تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها با توجه به میزان بودجه و سایر موارد می تواند متغیر باشد اما به صورت کلی مراحل تصفیه فاضلاب در صنعت قالیشویی به شرح زیر می باشد:

  • آشغالگیر فاضلاب قالیشویی
در این مرحله مواد جامد و شناوری که در فاضلاب قالیشویی وجود دارد بوسیله آشغالگیر جدا می شوند.
  • متعادل ساز فاضلاب
در این مرحله یکنواخت سازی و همگن سازی فاضلابی که دارای غلظت مختلف می باشد انجام می شود.
  • اختلاط سریع
در این مرحله فاضلاب با همزن های بسیار تند و قوی با استفاده از مواد منعقد کننده به مدت ۱۰ دقیقه یا بیشتر با هم مخلوط می شوند.
  • مخزن ته نشینی
حال مواد جامد و مایع از هم جدا می شوند  و با استفاده از نیروی محرک در ته مخزن ته نشین می شوند.
  • فیلتر شنی تحت فشار
فیلتر شنی تحت فشار پرکاربردترین فیلتر در این صنعت می باشد و برای کاهش کدورت آب از آن استفاده می کنند.
  • فیلتر کربن فعال
از این فیلتر برای حذف رنگ و بو آب که حاصل شوینده های مختلف می باشد استفاده می کنند و با عبور آب از بستر کربن فعال این آلاینده ها جذب کربن شده و حذف می شوند.

تصفیه فاضلاب در قالیشویی ها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱