تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر ۳۰۰ گالنی :

در بسیاری از صنایع و آزمایشگاه ها و مراکز بزرگ داشتن آبی سالم و پاک بسیار حائز اهمیت است.پس در این صورت نیاز عموم به دستگاه تصفیه آبی است که بتواند دارای تولید حجم بسیاری آب پاکیزه باشد. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۳۰۰ گالنی سافت واتر گزینه ای بسیار مناسب می باشد. این دستگاه از روش  RO قادر به تصفیه آب است و نتیجه آن آبی سالم و بدون آلاینده می باشد.

این دستگاه دارای چهار عدد فیلتر ممبران است که مجموع ظرفیت آن برای این دستگاه ۳۰۰ گالن طراحی شده است و همچنین این دستگاه سه عدد فیلتر پیش تصفیه دارد که آب را برای انتقال به فیلتر ممبران آماده می کند . این دستگاه قادر است ۷۰۰-۱۰۰۰ لیتر آب را در شبانه روز تولید کند از این جهت برای پرورش ماهی های کوچک، کارگاه ها، ادارات  و غیره بسیار مناسب است.

کاربرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر:

قابل استفاده برای تصفیه آب کشاورزی برای گلخانه های کوچک

بسیار مناسب برای تصفیه آب آکواریوم و مخازن پرورش ماهی

قابل استفاده برای ادارات با توان تولید ۲۰-۳۰ لیتر آب در یک ساعت

فیلتر های تصفیه در دستگاه نیمه صنعتی سافت واتر ۳۰۰ گالنی :

  • فیلتر های پیش تصفیه : با توجه به حساس بودن غشای ممبران فیلتر های پیش تصفیه وظیفه حذف آلاینده های شیمیایی موجود در آب مثل کلر و غیره را دارند تا آب برای رسیدن به فیلتر ممبران آماده باشد زیرا حذف کلر در افزایش طول عمر غشاء بسیار حائز اهمیت است.
  • در مرحله دوم و سوم از فیلتر کربن پودری صنعتی و کربن جامد استفاده شده است و عملکرد آن به این صورت است که باعث حذف بو ، مزه و طعم نامطبوع آب می گردد.
  • در مرحله چهارم در دستگاه نیمه صنعتی سافت واتر ۴ عدد فیلتر ممبران وجود دارد که ظرفیت هر کدام از آن ها ۷۵ گالن می باشد.
  • فیلتر مرحله پنجم کربن می باشد که برای حذف بو و مزه نامطبوع آب مورد استفاده قرار می گیرد.
  • و در آخر فیلتر مینرال وظیفه اضافه کردن مواد معدنی به آب را دارد.
تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر 300 گالنی

تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر ۳۰۰ گالنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب  با کادری مجرب در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.