اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر را دارید این مطلب را حتما بخوانید.

یکی از شناخته شده ترین برندهای تصفیه آب خانگی را می توان دستگاه تصفیه آب سافت واتر نامید چرا که از اولین برندهایی است که در کشور ما وارد شده است .دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر6 مرحله ای
این برند کشور آمریکا بوده و انواع قدیمی این دستگاه که ممکن است هنوز در منزل بعضی افراد باشد ساخت کشور آمریکا بوده و کیفیت بسیار بالایی دارا بودند. اما سالهاست که به علل زیادی ، به هیچ عنوان دستگاه تصفیه آب آمریکایی سافت واتر وجود ندارد و نه تنها سافت واتر بلکه هیچ دستگاه تصفیه آب از کشور آمریکا به کشور ما وارد نمی شود .
انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتری که در حال حاضر توسط فروشندگان بفروش می رسد به چند نوع می توان تقسیم بندی نمود :

دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی

در رابطه با دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر تایوانی باید گفت این محصول در میان همنوعان خود به نسبت کمیاب است شاید بتوان بهترین نوع دستگاه تصفیه آب سافت واتر را نوع تایوانی آن نامید . دقت بفرمایید به محصولی تایوانی گفته می شود که تمامی قطعات و همچنین مونتاژ آن در کشور تایوان انجام شده باشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژ شده در ایران

اما رایج ترین نوع تصفیه آب خانگی سافت واتر موجود در کشور مربوط به این نوع می باشند. شاید برخلاف برخی از مشتریان و حتی همکاران کیفیت تمامی دستگاههای مونتاژ شده همانند هم باشد اما اینطور نیست.
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مونتاژی را به سه دسته تقسیم می کنیم :
مونتاژ شده با قطعات تایوانی
مونتاژ شده با قطعات اصلی تایوانی ، قطعات ایرانی و چینی
مونتاژ شده با قطعات چینی و تایوانی
مونتاژ شده با قطعات چینی
نوع ۱ را می توان گفت مانند مدل سافت واتر تایوانی کمیاب است علت آنهم معلوم است با توجه به هزینه پایین مونتاژ به نسبت در کشور تایوان ، قاعدتا اختلاف قیمتها خیلی کم خواهند بود و به جز هزینه دستمزد کارگر و مقدار کمی اختلاف تعرفه گمرکی ، اختلاف دیگری ندارند.

نوع ۳ هم مشابه نوع ۲ بوده و بسته به قطعات استفاده شده میتواند کیفیت خوبی داشته باشد .
نوع ۲ شاید بیشترین نوع سافت واتر موجود در کشور باشد ؛ چراکه کیفیت بالایی داشته و از پرفروش ترینها نیز بوده است . روی کارتن برخی از اینها محصول ایران ثبت شده است.
اما درباره نوع ۴ میتوان گفت که از لحاظ کیفیت بسیار پایین می باشد؛ چراکه برای کاهش قیمت تمام شده ی دستگاه تصفیه آب مونتاژ شده از قطعات چینی آنهم با کمترین کیفیت استفاده می شود .

دستگاه تصفیه آب سافت واتر چینی

این دستگاه نیز به نسبت کمیاب است اما نه به خاطر قیمت تمام شده بالا ، بلکه به خاطر عدم توانایی رقابت با دستگاه تصفیه آب مونتاژی از نوع قطعات تایوانی و ایرانی ، هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت .

این مطلب به نحوی گرد آوری شده تا به غیر از اکثر واردکنندگان و عمده فروشان ، بقیه همکاران و حتی مشتریان عزیز هم اطلاعات رایج و بروزی در رابطه با دستگاه سافت واتر داشته باشند .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا وارد کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به ایران است.

 


جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل کنید:

021-65522963

021-65522923