تامین کننده انواع رزین تصفیه آب

رزین یکی از پرکاربردترین مواد مصرفی در صنعت تصفیه آب است که در مخازن سختی گیر یا دستگاه های دیونایرز به جهت تولید آب خالص و جذب یون های آنیونی و کاتیونی موجود در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

رزین ها نقش بسیار مهمی در این صنعت دارند و جزء یکی از مواد پر مصرف می باشند که علاوه بر صنعت تصفیه آب از آن در صنایع دیگر بسیار استفاده می کنند.

رزین ها انواع مختلفی دارند و انواع متنوع آن هرکدام نوع خاصی از یون های موجود در مولکول های آب را به خود جذب می کنند، رزین ها به صورت کلی به دو دسته آنیونی و کاتیونی تقسیم می شوند.

رزین های آنیونی خود نیز به دو گروه ضعیف و قوی تقسیم می شوند و رزین آنیونی قوی، رزین آنیونی ضعیف، رزین کاتیونی قوی و رزین کاتیونی ضعیف را شامل می شوند.


رزین آنیونی با جابه جایی یون های منفی درون آب و رزین کاتیونی نیز با جابه جایی یون های مثبت عملکرد خود را نشان می دهند.

شناخت و آنالیز آب و نوع مصرف باعث می شود تا بتوان از انواع مختلف رزین در مخازن سختی گیر استفاده کرد، این انتخاب تجربه و مهارت بالا را می طلبد زیرا استفاده دقیق از رزین ها در تعیین کیفیت آب خروجی بسیار مهم است.


شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از تامین کنندگان رزین های معروف در سطح دنیا و با بیش از یک دهه تجربه و سابقه درخشان و مستمر توانسته است نمایندگی برند پرولایت در ایران را داشته باشد و انواع متنوعی از رزین های پرولایت را با توجه به نوع مصرف مشتریان تامین و عرضه کند.

تامین کننده انواع رزین تصفیه آب

تامین کننده انواع رزین تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱