بک واش فیلترهای شنی تصفیه آب

سیلیس های موجود در مخازن فیلتر شنی پس از انجام فرآیند تصفیه و جذب ذرات و ناخالصی های آب کارایی خود را از دست می دهند زیرا این ذرات و آلاینده ها بر روی سیلیس ها می چسبند و سیلیس توانایی فیلتراسیون خود را از دست می دهد. در این مرحله سیلیس ها نیاز به احیاء شدن دارند.عملیاتی را که در طی آن سیلیس ها احیاء می شوند بک واش فیلترهای شنی می نامند.

مراحل بک واش (Back wash) :

  • ابتدا برای جلوگیری از آسیب دیدن به سیستم لوله کشی و فیلتر، پمپ دستگاه را خاموش کنید.
  • سپس اهرم شیر را در حالت بک واش قرار دهید. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از آسیب دیدگی شیر ابتدا اهرم را به سمت پایین فشار داده و بعد آن را بچرخانید و در وضعیت فیلتر و یا بک واش قرار دهید.
  • سپس از اتصال خروجی شیلنگ بک واش به خروجی فاضلاب مطمئن شوید.
  • در مرحله بعد دسته شیر را در وضعیت شستشو قرار دهید زیرا بعد از عملیات بک واش سیلیس های فیلتر دچار بهم ریختگی می شوند و همینطور آلودگی های باقی مانده از عملیات بک واش نیز باید شستشو شوند و این آلودگی ها باید به بیرون از مخزن فیلتر شنی هدایت شوند.
  • سپس دوباره پمپ دستگاه را روشن کنید و بین یک تا دو دقیقه زمان دهید تا فیلتر دوباره عملیات شستشو را انجام دهد.
  • در آخرین مرحله دوباره وضعیت شیر را در حالت فیلتر قرار دهید.

در هنگام کارکرد عادی و همیشگی فیلتر شنی برای تصفیه آب، آب از قسمت بالایی فیلتر شنی وارد می شود و سپس بعد از تماس با سیلیس های موجود و گذر از بستر آنها از پایین فیلتر خروج می کند. اما در عملیات بک واش آب از پایین فیلتر شنی وارد مخزن می شود و از بالای مخزن تخلیه شده و به فاضلاب جریان می یابد.

بک واش فیلترهای شنی تصفیه آب

بک واش فیلترهای شنی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱