بهبود طعم، بو و رنگ ناخوشایند آب با کربن فعال

بهبود طعم، بو و رنگ ناخوشایند آب با کربن فعال

فیلترهای کربنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب برای فیلتراسیون شیمیایی آب به کار برده می شوند و قادرند طیف گسترده ای از انواع مواد و آلاینده های شیمیایی موجود در آب را جذب کنند.

یکی از مهم ترین خاصیت کربن که باعث شده استفاده از آن در صنعت تصفیه آب گسترش پیدا کند، از بین بردن طعم، بو و رنگ نامطبوع آب است.

پدیده جذب بو و مزه نامطبوع آب توسط کربن فعال در سطوح داخلی سوراخ های موجود بر روی کربن فعال اتفاق می افتد.

این فرآیند به دلیل حضور انرژی موازنه نشده ای رخ می دهد که بین اتم های سطحی و اتم های درونی منافذ کربن وجود دارد.

این انرژی در واقع با کمک نیروی واندروالس و به علت شکسته شدن پیوندهای c-c به وجود می آیند.

به بیان دیگر می توان گفت منافذ موجود بر روی کربن فعال و سطوحی که بواسطه آن در کربن به وجود آمده است، برای موازنه کردن انرژی، مولکول های ناخالص را به سمت خود جذب می کند.

مولکول های ناخالص با جدا شدن از آب باعث می شود تا آب طعم بهتری پیدا کند و رنگ و بو نامطبوع ناشی از آلاینده های مختلف از بین برود.

با استفاده از فیلترهای کربنی چه در ابعاد خانگی، نیمه صنعتی و یا صنعتی آب از بستر ذرات کربن عبور می کند و رنگ و بوی نامطبوع آب به وسیله کربن ها کاملا جذب می شوند.

در نتیجه آب خروجی از فیلتر هیچگونه طعم و مزه و رنگی که متناسب با ذائقه مصرف کننده نباشد، نخواهد داشت.

در پروسه تصفیه آب فیلترهای کربنی بعد از فیلتر شنی قرار می گیرند، به صورت کلی آب ورودی به فیلترهای کربنی باید مرحله شفاف سازی را پشت سر گذاشته باشد.

بهبود طعم، بو و رنگ ناخوشایند آب با کربن فعال

بهبود طعم، بو و رنگ ناخوشایند آب با کربن فعال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱