مزایای رسوب گیر پلی مگنت
مزایای رسوب گیر پلی مگنت
2021-11-25
کاربرد فیلتر ممبران نیمه صنعتی لونا واتر ( luna water )
کاربرد فیلتر ممبران نیمه صنعتی لونا واتر ( luna water )
2021-11-29
نمایش همه
بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب

بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب از اجزای مختلفی تشکیل شده است که بست نگهدارنده یک از همین اجزا است . این قطعه یعنی بست نگهدارنده یکی از پرکاربردترین اجزای دستگاه تصفیه آب می باشد . از این قطعه برای نگهداری ثابت فیلترهای تصفیه آب استفاده می شود .

چرا از این قطعه در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود ؟

 برای این که فیلترها روی شاسی دستگاه تصفیه آب نلغزند و حرکت نداشته باشند از بست های نگهدارنده استفاده می شود تا فیلترها روی شاسی به طور محکم قرار بگیرند و تکان نخورند و ثابت باشند .

 در ادامه به انواع بست های نگهدارنده دستگاه تصفیه آب می پردازیم . بست های نگهدارنده انواع مختلفی دارند که به شرح زیر می باشد :

  • بست نگهدارنده فیلتر بزرگ دستگاه تصفیه آب
  • بست نگهدارنده فیلتر کوچک
  • بست نگهدارنده فیلتر بزرگ به کوچک
  • بست نگهدارنده فیلتر کوچک به کوچک

بست های نگهدارنده فیلتر بزرگ برای این که یک فیلتر بزرگ آب را ثابت نگه دارد ، استفاده می شود . این بست برای این که ثابت بماند نیاز دارد که به یک سطح دیگر پیچ شود . این نوع بست نگهدارنده برای این که هوزینگ فیلتر ممبران را روی شاسی وصل کند ، مورد استفاده قرار می گیرد .

بست های نگهدارنده فیلتر کوچک برای این که فیلترهایی که در ابعاد کوچک هستند را در پشت یخچال نصب کنید ، استفاده از بست نگهدارنده فیلتر کوچک استفاده می شود .

بست نگهدارنده بزرگ به کوچک برای این که یک فیلتر بزرگ را در کنار یک فیلتر کوچک قرار دهد ، استفاده می شود . نکته ای که وجود دارد این است که این نوع بست نگهدارنده قابلیت نصب روی سطوح دیگر را ندارد و یکی از این دو فیلتر باید محلی ثابت برای نصب داشته باشد .

یکی دیگر از انواع بست های نگهدارنده برای این که دو فیلتر کوچک به یکدیگر متصل شوند ، استفاده می شود . این نوع بست برای وصل کردن فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال به یکدیگر استفاده می شود .

بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب

بست نگهدارنده فیلتر دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱