انواع مختلف سیلیس

سیلیس یکی از مواد پرکاربرد و پر مصرف است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین موارد مصرف سیلیس می توان به شیشه سازی، تولید فروسیلیس، سرامیک سازی، صنعت تصفیه آب و ریخته گری و تولید پشم شیشه اشاره کرد.

سیلیس ترکیبی شیمیایی با فرمول SIO2 است و معمولا به صورت خالص یا در انواع کانی ها یافت می شود.

فیلتر شنی یکی از مراحل پرتکرار در انواع تصفیه خانه های آب و فاضلاب است که معمولا به عنوان مراحل پیش تصفیه به کار برده می شود.

فیلتر شنی حاوی مخزنی معمولا از جنس فلز می باشد که درون آن با ذرات سیلیس پر شده است. سیلیس به تولید آب شفاف بسیار کمک می کند و با حذف انواع ذرات و ناخالصی های نامحلول در آب، کدورت آب را تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

سیلیس ها همانند سایر مواد موجود در بازار در انواع مختلفی تولید می شوند که از نظر کیفیت و نوع کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند.

سیلیس ممتاز، سیلیس درجه یک، سیلیس درجه دو، فلدسپات و آنتراسیت از انواع مختلف سیلیس می باشند که با توجه به درصد خلوص و ویژگی های خاص خود در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مثال سیلیس ممتاز بهترین سیلیس موجود در بازار است که درصد خلوص آن نسبت به انواع دیگر بسیار بالاتر می باشد. خلوص سیلیس های ممتاز معمولا بالاتر از ۹۸% بوده و به همین دلیل استفاده از آن کاملا محدود است و تنها در صنایعی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به داشتن سفیدترین نوع سیلیس باشد.

سیلیس درجه یک نیز نوع دیگری از سیلیس های مرغوب در بازار است که درصد خلوص آن به سیلیس ممتاز نمی رسد اما عموما درصد خلوص سیلیس درجه یک بالاتر از ۹۶% می باشد.

انواع مختلف سیلیس

انواع مختلف سیلیس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱