انواع فیلتر های صنعتی تصفیه آب

از فیلترهای صنعتی برای تمیز کردن و تصفیه روغن های صنعتی، روان کننده ها، گازها و آب استفاده می شود. در مورد آب، بین آب تصفیه نشده از دریا یا رودخانه، آب فرآوری شده مورد استفاده در تولید صنعتی و خنک کننده آب و آب بندی شده برای مخازن تحت فشار ، تمایز قائل می شود.

سیستم های فیلتر صنعتی کجا استفاده می شوند ؟

فیلترهای صنعتی در طیف گسترده ای از زمینه های مختلف مانند نیروگاه های برق (صنعت برق)، صنعت کاغذ و خودروسازی به کار گرفته می شوند. یکی از متداولترین کاربردهای فیلترهای صنعتی تمیز کردن آب شستشو است. به طور کلی از فیلترهای صنعتی در این زمینه استفاده می شود که نازلهای اسپری توسط ذرات موجود در آب مسدود نشوند.

مزایای استفاده از فیلترهای صنعتی :

هدف از تصفیه صنعتی همواره محافظت از زندگی انسان، محیط زیست و ماشین آلات است. رسوبات بر روی سیستم ها و اجزای آن، توربین ها و موتورها باید تا حد امکان به حداقل برسند تا :

  • از خرابی جلوگیری شود.

  • هزینه قطعات یدکی را کاهش می دهد.

با توجه به جنبه های زیست محیطی، تصفیه آب، روغن یا گاز برای استفاده طولانی تر از این منابع ارزشمند و ضروری است در نتیجه از آنها اقتصادی تر استفاده می شود.

هنگامی که نوبت به دفع زباله های صنعتی در آب های طبیعی و یا تمیز کردن محلول های شیمیایی می رسد ، فیلترهای پیشرفته صنعتی برای انسان و طبیعت ضروری هستند.

فن آوری فیلترهای صنعتی :

تصفیه در سطح صنعتی نیاز به پیشرفت بسیار بالایی دارد و بسیار فراتر از خصوصیات فیلترهای خانگی معمولی هستند.

فیلترهای صنعتی همیشه باید برای کارهای خاص، خصوصیات سیستم و شرایط عملیاتی طراحی شوند. بنابراین برای ایجاد یک راه حل بهینه فیلتر نیاز به همکاری نزدیک بین مشتری و فروشنده نیاز است.

انواع فیلتر های صنعتی تصفیه آب

انواع فیلتر های صنعتی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب با کیفیت فوق را با بهترین قیمت عرضه می دارد.

جهت خرید اینترنتی از کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت ارائه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.