استفاده از لامپ یو وی در مقابه با ویروس کرونا

استفاده از لامپ یو وی در مقابه با ویروس کرونا

همان گونه که می دانید اشعه یو وی در محدوده طول موجی خاصیت میکروب کشی بسیار بالایی دارد و می تواند انواع مختلفی از ویروس ها، میکروارگانیسم ها و کیست ها را از بین ببرد.

با توجه به اینکه اشعه یو وی دقت بسیار بالایی در استریل کردن محیط و ضد عفونی کردن محیط اطراف دارد، پیشنهاد می شود برای از بین بردن ویروس مزاحم کرونا نیز از آن استفاده کنید.

کرونا یکی از بیماری های در حال شیوع و واگیر دار است که امروزه در سراسر جهان پخش شده است و بسیاری از افراد در معرض این بیماری ناشناخته قرار گرفته اند.

با توجه به کاربرد منحصر به فرد اشعه یو وی پیشنهاد می شود از آن برای ضد عفونی کردن هوای خانه و یا محیط کار و مکان هایی که در بیشتر در معرض این بیماری قرار دارند استفاده کنید.

برای استریل سازی محیط با اشعه یو وی باید لامپ یو وی را در محیط مناسبی از منزل قرار دهید. برای نصب فیلتر یو وی باید پایه ی لامپ را در ارتفاع و زاویه مناسبی قرار دهید تا اشعه یو وی به سطوح مورد نظر برسد.

برای استفاده و روشن کردن لامپ یو وی بهتر است کسی در محیط نباشد و سپس لامپ یو وی را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روشن کنید.

بهتر است این کار در شب و زمانی که کسی در اتاق نیست انجام شود، زیرا اشعه یو وی در محیط های تاریک تاثیر گذاری بیشتری دارد.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر چقدر فاصله سطوح مورد نظر با اشعه یو وی کمتر باشد، میزان استریل شدن بالاتر و با دقت بیشتر انجام می شود، به همین دلیل بهتر است برای استریل کردن تمام فضا لامپ یو وی را جابه جا کنید.

استفاده از لامپ یو وی در مقابه با ویروس کرونا

استفاده از لامپ یو وی در مقابه با ویروس کرونا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱