اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی فیتینگی

پمپ از قطعات ثابت و مشترک در تمامی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس در ظرفیت های مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است و وجود آن برای عملکرد دستگاه و تصفیه آب کاربرد دارد.

به همراه پمپ قطعات دیگری می آید که یکی از مهم ترین آنها اتصالات است. از اتصالات برای نصب شیلنگ تصفیه آب به پمپ استفاده می کنند.

اتصالی که برای نصب شیلنگ به پمپ به کار برده می شود در رده زانویی ها قرار می گیرد و خروجی و زاویه قرار گیری شیلنگ به آن ۹۰ درجه است.

اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی دارای دو خروجی می باشد که شامل خروجی ۳٫۸ اینچی رزوه دار برای اتصال به پمپ تصفیه و یک خروجی ۳٫۸ اینچی برای نصب شیلنگ تصفیه آب نیمه صنعتی است.

این خروجی این امکان را می دهد که شیلنگ نیمه صنعتی را به صورت مستقیم به پمپ تصفیه متصل کرد.

محل نصب شیلنگ به اتصال می تواند از نوع مهره ای یا فیتینگی باشد، البته امروزه اغلب اتصالات زانویی پمپ از نوع فیتینگی هستند، زیرا باز و بسته کردن شیلنگ به آن بسیار راحت تر و با سرعت بیشتری انجام می شود.

اتصالات نیمه صنعتی نسبت به اتصالات خانگی باید از مقاومت بالاتری برخوردار باشند، زیرا تحت فشار بیشتری قرار می گیرند و اگر کیفیت لازم را نداشته باشند دچار ترک یا شکستگی می شوند.

علاوه بر مقاومت، کیفیت و جنس مواد اولیه به کار برده شده در اتصال نیز مهم است، زیرا اگر اتصال از مواد اولیه نامرغوب ساخته شده باشد می تواند کیفیت آب را تحت تاثیر قرار دهد.

اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی فیتینگی عموما از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شود و بهتر است هنگام خرید به دارا بودن استاندارد مواد غذایی در ساخت اتصال دقت داشته باشید.

اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی فیتینگی

اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی فیتینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱