مشخصات موتور پمپ تصفیه آب خانگی
مشخصات موتور پمپ تصفیه آب خانگی
2022-01-09
مشخصات فیلتر ممبران 50 گالن و 75 گالن تصفیه آب
مشخصات فیلتر ممبران 50 گالن و 75 گالن تصفیه آب
2022-01-16
نمایش همه
اتصالات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

اتصالات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

از قطعات مهم تصفیه آب نیمه صنعتی اتصالات می باشند که برای اتصال شیلنگ و قطعات به یکدیگر استفاده می شود. در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از شیلنگ 8/3 اینچ استفاده می شود این اتصالات برای وصل کردن شیلنگ های نیمه صنعتی به هم دیگه استفاده می شود.

 دستگاه نیمه صنعتی برای تولید آب بیشتر استفاده می شود و کارایی زیادی دارد پس باید اتصالات نیمه صنعتی نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند فشارهای بالاتر را تحمل کنند.

اتصالات نیمه صنعتی ابعاد بزرگ تری از اتصالات خانگی دارند، این اتصالات دارای دو نوع هستند: اتصالات فیتینگی یا سریع و اتصالات مهره ای یا پیچی.

اتصالات فیتینگی، اتصال بسیار راحت و سریعی هستند. به گونه ای که شیلنگ را در آن محکم می کنیم و گیره های درون آن شیلنگ را محکم نگه می دارند و برای باز کردن آن کافی است ضامن روی اتصال فیتینگی را به داخل فشار دهیم و شیلنگ را بیرون بکشیم.

این اتصالات انواع مختلفی دارند که برای قسمت خاصی از دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد و تفاوت این اتصالات با اتصالات خانگی در ابعاد آن ها است که نیمه صنعتی سایز های بزرگتری دارند.

  • زانویی ها: این اتصالات در جاهایی که لازم است شیلنگ با زاویه90 درجه نصب شود استفاده می شود. معمولا این زانویی ها درخروجی ممبران ،پمپ ،سوئیچ ها استفاده می شود.
  • تبدیل ها: از تبدیل ها بیشتر برای اتصال دو نوع شیلنگ به هم استفاده می شود.
  • رابط ها: از رابط ها برای اتصال شیلنگ تصفیه آب به یکدیگر استفاده می شود که این رابط ها خروجی و ورودی یکسان دارند.
  • سه راهی ها: اتصالاتی هستند که یک خروجی را به دو خروجی و یا یک ورودی را به دو ورودی تبدیل می کند و سایز آن 10 است .

حال به انواع اتصالات مهره ای می پردازیم. اتصالات فیتینگی از نوع قدیمی هستند امروزه کمتر از آن استفاده می کنند چون اتصالات فیتینگی کار را آسان تر کرده و جایگزین اتصالات پیچی شده اند.

ولی از لحاظ استقامت بسیار محکم هستند و نشتی در آنها بوجود نمی آید فقط نصب آن به صورت مهره ای و نیاز به قدرت بیشتری دارد. اتصالات مهره ای نیز مانند اتصالات فیتینگی است و دارای اتصالات زانویی، سه راهی، رابط ها و تبدیل ها وجود دارند که در بالا کارایی هرکدام توضیح داده شده است این اتصالات از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت ساخته شده اند.

اتصالات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

اتصالات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱