آنتی اسکالانت آویستا مدل Vitec 1000 گالن

آب ورودی به دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سخت است و حاوی انواع بسیار مختلفی از نمک های آلی و معدنی می باشد.

وجود این املاح در آب منجر به تشکیل رسوب بر سطح غشاء فیلتر ممبران می شود و با افزایش ضخامت این رسوبات، به طبع بازدهی دستگاه بسیار کاهش پیدا می کند.


آنتی اسکالانت آویستا مدل Vitec 1000 گالن یکی از مرغوب ترین آنتی اسکالانت های ساخت کمپانی آویستا است و به منظور جلوگیری از پدیده فولینگ یا گرفتگی ممبران به کار برده می شود.

این آنتی اسکالانت به لحاظ ترکیبات شیمیایی کاملا مشابه با فلوکن ۲۶۰ است و در بسته بندی ۲۵۰ کیلوگرمی در بازار عرضه می شود.


این آنتی اسکالانت ویژگی ها و مزایا بسیاری دارد که در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم :


قابلیت استفاده برای آب هایی که سختی زیر ۵۰۰۰ ppm دارند.
میزان تزریق کم.


جلوگیری از تشکیل رسوبات معدنی کربنات کلسیم، سولفات و فلوراید کلسیم.
کنترل بسیار عالی رسوبات معدنی.


سازگاری با انواع فیلترهای ممبران پلی آمیدی و سلولز استاتی.
مناسب برای آب خام ورودی با PH مختلف.


بسیار مقرون به صرفه برای سیستم های اسمز معکوس دریا و همچنین آب شهری
استفاده از آنتی اسکالانت آویستا مدل Vitec 1000 گالن می تواند نقش بسیار مهمی را در تعمیر و نگه داری از دستگاه تصفیه آب داشته باشد.

استفاده از این نوع آنتی اسکالانت همچنین منجر به افزایش طول عمر فیلتر ممبران می شود و از خرابی زود هنگام آن جلوگیری می کند.


از این آنتی اسکالانت می توان با اطمینان خاطر در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس و الترافیلتراسیون و نانو فیلتراسیون و در سیستم های آب شیرین کن دریایی استفاده کرد.

آنتی اسکالانت آویستا مدل Vitec 1000 گالن

آنتی اسکالانت آویستا مدل Vitec 1000 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱