تصفیه آب

تصفیه آب برای مصرف انسان ها دارای تاریخچه بسیار طولانی می باشد. قدمت تصفیه آب به دو هزار سال پیش از میلاد می رسد مراحل مختلفی که برای تصفیه آب می توان به کار برد شامل جوشاندن و صاف کردن آب آشامیدنی می باشد اما به مرور زمان سیستم تصفیه آب آشامیدنی پیشرفته تر شد به طوری که در چند سال اخیر چند مورد از فرایندهای تصفیه ارزیابی شده است که این امر موجب شد که به خواص فیلتراسیون ها پی بردند که می تواند در حذف بسیاری از میکرو ارگانسیم ها نقش بسزایی را دارد.

دستگاه تصفیه آب آشامیدنی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با بهترین کیفیت و ارائه خدمات و تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه ، آب آشامیدنی بدون طعم و بو ومزه به شما ارائه می دهد. این شرکت مفتخر است با ارائه خدمات و دستگاه تصفیه آب با کیفیت به شما مشتریان گرامی آب پاک و گوارایی را به ارمغان می آورد.

تصفیه آب خانگی

تصفیه آب خانگی

تصفیه آب خانگی در از بین بردن آلودگی آب کمک بسیاری می کند چرا که بدن ما از 75% آب تشکیل شده است به همین دلیل آب تصفیه شده در سلامتی ما نقش بسزایی دارند . مراحل مختلف تصفیه آب خانگی : در مرحله اول آب ورودی وارد فیلتر PP می شود که این فیلتر ازجنس پلی پروپلین و 100% خالص و فشرده و این فیلتر توانایی حذف شن، ماسه، گل ولای، لجن، به طورکلی تمامی ذرات معلق بزرگتر از 1تا5 میکرون را داراست .
ادامه مطلب
تصفیه آب نیمه صنعتی

تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا قابل استفاده برای اماکنی چون: رستوران ها، مدارس، هتل ها، اماکن اداری، بیمارستان ها می باشد که در ظرفیت های مختلف از جمله: 300 گالن و 400 گالن هستند . ظرفیت گالن دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بنا به درخواست مشتری قابل طراحی می باشد که با ارائه برندهای: cck ، water tek، soft water، violer، و.... در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
ادامه مطلب
تصفیه آب صنعتی

تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با طراحی دستگاه های تصفیه آب صنعتی در مدل های مختلف از جمله : آب شیرین کن، نمک زدایی آب لب شور، دریایی سیستم اسمز معکوس که با استفاده از فشار غلظت نمک های محلول در آب مواد جامد و... به سمت غلظت پایین تر جریان پیدا می کند، درخدمت خریداران عزیز می باشد.
ادامه مطلب