ماسک تصفیه هوا فیلتر دار و تاریخچه اختراع آن

هوایی که تنفس می کنیم به طور معمول توسط عواملی از جمله دود ناشی از صنایع و کارخانه ها، دود ایجاد شده توسط خودرو ها، پرز و موی حشرات آلوده می شود. این ذرات و آلاینده ها با تنفس وارد سیستم تنفس انسان ها و سایر جانداران شده و اثرات مخربی را در بدن ایجاد می کند. به همین دلیل استفاده از ماسک تصفیه هوا از جمله ماسک فیلتردار بسیار رایج شده و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

طبق بررسی و مقالات سازمان بهداشت ایلات متحده ماسک تصفیه هوای با کیفیت می تواند تا ۹۹٫۹۷% از ذرات و گرد و غباری که دارای قطر ۰٫۳ میکرون هستند را به دام بی اندازد. تصور کنید ذرات و آلودگی های ناشی از خودروها کمتر از ۲٫۵ میکرون می باشند و ماسک تصفیه هوا با مقیاس ۰٫۳ میکرونی قادر است ذرات بسیار ریزتر را جدا کند. ماسک تفیه هوای فیلتردار واقعی و با کیفیت بسیار بهداشتی تر از سایر فیلتر های معمولی عمل می کند زیرا قارچ ها و حتی ویروس ها را نیز به دام می اندازد. این میزان از دقت در حد مقیاس های میکروسکوپی می باشد.

مخترع ماسک تصفیه هوا

مشابه ماسک تصفیه هوا در سال های گذشته بسیار تولید شده اما با گذشت زمان توسعه یافته اند. هنگامی که اولین بمب اتمی در جهان تولید شد فیلترهای هوایی مبتنی بر فیبر به وجود آمدند و راهی شدند برای حذف رادیواکتیوهای بسیار خطرناک و در اوایل دهه ۱۹۶۰ برادران منفرد همز و کلاوس به ساخت و توسعه فیلترهای هوا جهت حذف ذرات ناشی از سوخت زغال پرداختند و سپس اولین فیلتر تصفیه هوا در اوایل سال ۱۹۶۶ توسط فردی به نام کنت ثبت شد.

ماسک تصفیه هوا فیلتر دار و تاریخچه اختراع آن

ماسک تصفیه هوا فیلتر دار و تاریخچه اختراع آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱