مهر ۵, ۱۳۹۶
فیلتر کارتریج مرحله 1 pp

فیلتر pp دردستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر pp دردستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر الیافی PP که از الیاف های پروپیلن ساخته شده و بصورت کارتریجی و رول تولید میشوند.مصارف این نوع فیلتر در جهت جذب املاح جامد محلول، موجود در آب است که باعث بروز انواع بیماری ها میشوند، تهیه و به کار میرود. فیلتر (pp) اولین مرحله در دستگاه تصفیه آب می باشد که با غربال کردن املاح از آب باعث تولید آبی با کیفیت پیش تصفیه شده و آب را جهت تصفیه در مراحل بعدی آماده سازی می نماید. فیلتر (PP) باید تراکم الیافش بصورت میکرونی از مرکز به سمت بیرون تابیده شود. این محصول نباید بصورتی تولید شود که میزان تراکم آن برای جذب املاح جامد در آب کارایی نداشته زیرا ضریب تراکم بسیار در این امر نقش بسزایی را ایفا میکند. زیرا هرچه میزان تراکم پایین باشد فیلتر فوق زیر فشار کاری دستگاه از هم متراکم شده و یا دچار از هم گسستگی خواهد شد و یا اگر میزان تراکم بالا باشد میزان عبور آب با انباشت املاح از فیلتر کاسته و دبی خروجی آن کم خواهد شد که در دراز مدت حتی آب دیگر عبور نخواهد کرد و مکانیزم عملکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. فیلتر (PP) قابلیت جذب املاح از 1 میکرون تا 50 میکرون را دارد . این محصول درسایز های مختلف اعم از 10، 20، 30 و 40 اینچ برای مصارف مختلف اعم از دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی تولید و عرضه می گردند.این فیلترها با سایز 10 اینچی مناسب برای مصارف خانگی و 20 اینچی به بالا مختص به دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی می باشند. فیلتر های الیافب با کیفیت های مختلف و ساخت کشور های مختلف بازار یافت میشود که جنس الیاف بکار رفته این فیلترهااز نوع پروپیلن است که قابلیت جذب […]
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶

فروشگاه آنلاين سیلیس و رزین صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشيا سیلیس و رزین صنعتی را در فروشگاه آنلاین خود به فروش می رساند. رزین های تعویض یونی جامدات نامحلول در آب می باشند که می توانند به وسیله تبادل یونی برای جذب کاتیون ها موثر باشد. فرآیند تبادل يون ترکیبی از پدیده جذب سطحی و فرآیند نفوذ است و سرعت واکنش را عمل انتقال جرم که يون ها را از سطح سیال به سطح رزین ها و از سطح رزین به سیال می رساند، مشخص می شود با وجود این رزین و سیلیس ها سختی آب به طور کامل گرفته می شود و دستگاه های تصفیه آب قادر به تولید آب تصفیه شده و سبک خواهند بود. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا در فروشگاه آنلاین خود بهترین برند این رزین ها و سیلیس ها را به برای مصارف صنعتی مختلف به فروش می رساند. این رزین ها با برند پرولایت انگلیس که در تمام دنیا شناخته شده است وارد بازار می شوند. جهت خرید و ثبت سفارش انواع رزین و سیلیس صنعتی به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. همکاری با شما عزيزان مایه افتخار ماست.
شهریور ۲۹, ۱۳۹۶

دستگاه تصفیه آب و کاربرد تصفیه آب

برای آشنایی با دستگاه های تصفیه آب و کاربرد تصفیه آب در بخش های مختلف با شرکت کاسپین ارتباط عرشيا همراه شوید. آب های مصرفی ایران دارای املاح بسیار زیادی هستند که آب را با سختی زیاد مواجه کرده اند این سختی به دلیل وجود دو عنصر کلسیم و منیزیم تشکیل می شود که مصرف چنین آبهایی موجب بیماری های مزمن می شود، تنها راه حذف اين املاح از آب تصفیه بهداشتی آن است که امروزه دستگاه های تصفیه آب این کار را به صورت کاملا بهداشتی انجام می دهند. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا دستگاه های تصفیه آب مختلفی را برای استفاده در مکان های مختلف عمومی و صنعتی ارائه می دهد که با وجود سختی گیر های کاتیونی داخل خود قادر به حذف تمامی سختی آب می باشد و از آب سخت و شور آبی گوارا و سبک تولید می کند کاربرد این دستگاه های پیشرفته در اکثر کارخانجات صنعتی و تولیدی و همچنین منازل مسکونی می باشد. جهت خرید بهترین دستگاه های تصفیه آب با کاربرد مناسب به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. همکاری با شما عزيزان افتخار ماست.
شهریور ۲۸, ۱۳۹۶
فروش تصفیه آب خانگی

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب

قیمت خرید دستگاه های تصفیه آب را از سایت شرکت کاسپین ارتباط عرشيا جستجو کنید. در هر زمانی انسان ها به دنبال روشی برای برطرف کردن املاح مضر آب بوده اند و از نمونه این روش ها می توان به تقطیر و جوشاندن و رد کردن آن از فیلترهای پارچه ای اشاره کرد. از این روش ها معمولا در آزمایشگاه ها استفاده می شده است اما با پیشرفت روز افزون علم اين نتيجه حاصل شد که تنها حواس بینایی،چشایی نمی تواند ملاک خوبی برای تشخیص کیفیت آب باشد از همین رو امروزه اکثر مردم به استفاده از دستگاه های تصفیه آب روی آورده اند زیرا این دستگاه ها با تکنولوژی جدید و پیشرفته خود بدون دخالت دست قادر به حذف کامل املاح وروسوبات مضر موجود در آب هستند و در کمترین زمان بیشترین بازده را دارا می باشند. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا متخصص ارائه بهترین مدل از این دستگاه های تصفیه آب آماده همکاری با شما عزيزان با بهترین شرایط و قیمت می باشد این شرکت همچنین برای سهولت در خرید شما خریدار محترم از این دستگاه ها مناسب ترین قیمت خرید را برای دستگاه های تصفیه آب منظور کرده است. اگر می خواهید از این قیمت ها دیدن کنید به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. همکاری با شما عزيزان افتخار شرکت کاسپین ارتباط عرشيا است.