شهریور ۹, ۱۳۹۶

خرید آنلاين دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید آنلاين دستگاه های تصفیه آب خانگی از فروشگاه آنلاين شرکت کاسپین ارتباط عرشيا امکان پذیر است. با توجه به نیاز روز افزون کشور به تامين آب آشامیدنی سالم و بهداشتی درخواست برای خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز رو به افزایش است، مخصوصا در منازل که بیشترین مصرف آب برای پخت و پز غذا و شستشوی سبزیجات و میوه ها در آن است و تمام اینها با سلامت افراد ارتباط مستقیم دارد نیاز به استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی بیشتر احساس می شود. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا وارد کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی از کمپانی معتبر CCRA در ایران مشغول فعالیت است، این شرکت با داشتن کادری مجرب و متخصص پاسخگوی نیازهای شما عزيزان به تامين آب آشامیدنی سالم و بهداشتی است. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا به تازگی امکان خرید آنلاین را هم از فروشگاه اینترنتی خود را برای خرید آسان شما فراهم ساخته است با خرید آنلاين دستگاه های تصفیه آب خانگی از این فروشگاه اینترنتی یک خرید خوب را تجربه کنید. جهت خرید و ثبت سفارش آنلاین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به آدرس اینترنتی فروشگاه اینترنتی شرکت کاسپین ارتباط عرشيا سر بزنيد. بهترین ها لایق شماست.
شهریور ۹, ۱۳۹۶

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی کرج

خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در کرج از فروشگاه آنلاين شرکت کاسپین ارتباط عرشيا امکان پذیر است. ممبران فیلتری است که از یک لایه نازک غشاء نیمه تراوا تشکیل شده است که توانایی بسیار بالایی در حذف املاح مضر آب دارد، این فیلتر به دلیل پیشرفته بودن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به کار رفته است تا با حذف اين مواد مضر موجب تصفیه آب شود، FiLMTEC آرم یک شرکت آمریکایی معتبر است که بر روی برخی از این ممبران ها حک شده است. ممبران فیلمتک مصارف گسترده ای دارد که نظیر حذف املاح لب شور و تبدیل آن به آب شیرین و قابل مصرف می باشد. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا بهترین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی را در کرج با این ویژگی ها به صورت اینترنتی به فروش می رساند، این دستگاه های جدید برای تصفیه آب در مرغداری ها و دامداری ها بسیار مناسب و کارآمد است. جهت خرید این دستگاه ها در شهرستان کرج به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا آماده همکاری با شما عزيزان می باشد.
شهریور ۹, ۱۳۹۶

خرید با قیمت مناسب دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب را با قیمت مناسب از فروشگاه آنلاين شرکت کاسپین ارتباط عرشيا خرید کنید. سختی آب می تواند ناشی از کاتیون های کلسیم و منیزیم به به مقدار کمتر ترکیبات فلزاتی مانند آهن و منگنز باشد از آنجایی که فلزات مذکور به مقدار کم در آب وجود دارد لذا اثر ناشی از آنها هم در سختی آب کم است، بنابراین کاتیون های کلسیم و منیزیم دلیل اصلی سختی آب به حساب می آیند. یکی از روش های پیشرفته در حذف اين سختی آب استفاده از سختی گیر های کاتیونی است که در دستگاه های تصفیه آب شرکت کاسپین ارتباط عرشيا وجود دارد، استفاده از سختی گیر های کاتیونی یکی از روش ها در تصفیه کردن آب است که در آن رزین های کاتیونی سختی آب را موقتا کاهش داده و باعث نرمی آب می شود. آب تصفیه شده توسط این سختی گیر ها به منظور استفاده در برج های خنک کننده، انواع شوینده ها درحوزه های صنایع مختلف کاربرد دارد. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا قیمتی مناسب را برای فروش این دستگاه ها ارائه داده است تا خریداران بتوانند یک دستگاه تصفیه آب پیشرفته را با قیمتی مناسب خریداری کنند. جهت خرید دستگاه های تصفیه آب با قیمت مناسب به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. خدمت به شما افتخار ماست.
شهریور ۸, ۱۳۹۶

فروش دستگاه تصفیه آب در تهران

فروش دستگاه های تصفیه آب در تهران توسط شرکت کاسپین ارتباط عرشيا آغاز شده است. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا دستگاه های تصفیه آب را با بهترین شرایط در شهر تهران به فروش می رساند. این دستگاه های جدید دارای یک محفظه از جنس فایبرگلاس یا استیل هستند که که توان تحمل فشار بالا را دارد و وظیفه آن نگهداری از ممبران است. این محفظه که به آن هوزینگ نیز می گویند پرشروسل آن به اندازه سایز ممبران ساخته شده و ساختار آن متناسب با ساختار ممبران است و در انتهای آن دو قطعه وجود دارد که درب نامیده می شود، که مجراهای ورود و خروج آب به ممبران در آن طراحی شده است، به طوری که ممبران را به سادگی آب بند نموده و سبب ایجاد فشار مثبت در داخل ممبران می شود و این فشار هم باعث حذف املاح مضر آب می شود و در نتیجه آبی کاملا بهداشتی و تصفیه شده می شود. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا فروش این دستگاه ها را در تهران به صورت اینترنتی آغاز کرده است، شما هم اگر قصد خرید دستگاه های تصفیه آب را در انواع مختلف دارید می توانید جهت خرید به فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. آماده همکاری با شما هستیم.