مرداد ۹, ۱۳۹۶
دستگاه تصفیه آب صنعتی

پشتیبانی مدل تصفیه آب صنعتی کرج

شرکت کاسپین ارتباط عرشيا پشتیبانی دستگاه های تصفیه آب مدل صنعتی در کرج را بر عهده دارد. در دستگاه های تصفیه آب صنعتی، شرکت کاسپین ارتباط عرشيا که پشتیبانی این دستگاه ها را بر عهده دارد، برای محدود کردن جریان فاضلاب یک قطعه مهم و کاربردی به نام فلو (FLOW )وجود دارد. این قطعه به گونه ای تعبیه شده است که جریان فاضلاب را بسیار محدود کرده و آب به میزان کمتری دفع می شود، کاربرد اصلی این قطعه در دستگاه هایی می باشد که با فرآیند اسمز معکوس عمل می کنند، در این فرآیند آب با فشار پمپ به سمت فیلتر ممبران پیش می رود و در آنجا پشت فیلتر ممبران جمع شده و به وسیله فلو فاضلاب حجم پساب محدود می شود. این عمل فلو باعث می شود فشاری که به ممبران می آید افزایش پیدا کرده و عمل حذف ناخالصی ها به جریان بيافتد روی قطعه فلو میزان آبی که از فلو اجازه خارج شدن را دارد نوشته شده است. برای مثال محدود کننده ۴۰۰ بدین معنی که در هر دقیقه فقط ۴۰۰ سی سی پساب اجازه خروج دارد،. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا پشتیبانی این دستگاه ها را به مدت ۱۵ سال بر عهده دارد، این پشتیبانی شامل نصب و راه اندازی اولیه دستگاه و تعمیرات بعدی دستگاه های تصفیه آب صنعتی می شود. جهت همکاری با ما با کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشيا در ارتباط باشید. می کوشیم تا بهترین باشیم.
مرداد ۹, ۱۳۹۶

قطعات ویژه تصفیه آب خانگی کرمان

قطعات ویژه دستگاه های تصفیه آب خانگی در کرمان را از فروشگاه های شرکت کاسپین ارتباط عرشيا خریداری کنید. دستگاه های تصفیه آب خانگی که شرکت کاسپین ارتباط عرشيا ارائه دهنده آن است، متشکل از برخی قطعات و تجهیزات است که این قطعات همگی اصل و اورجينال هستند و دارای استاندارد های جهانی نیز می باشند. وجود هر کدام از این قطعات برای تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب ضروری است، این قطعات شامل فیلترها، شلنگ، لامپ UV، شیر میکس و برقی، آداپتور، هوزینگ استیل هستند. که این قطعات ممکن است به دلایلی دچار مشکل و خراب شوند که برای تعویض آن باید هرچه سريعتر اقدام کرد، اما برای خرید این قطعات در شهر کرمان شرکت کاسپین ارتباط عرشيا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده است و در این فروشگاه تمام قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت اینترنتی به فروش می رسد. ما مشتریان عزیز ساکن کرمان هم می توانید برای تهیه انواع قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید. خدمت به شما افتخار شرکت کاسپین ارتباط عرشيا است.
مرداد ۸, ۱۳۹۶

فروشگاه فروش تصفیه آب رومیزی تهران

فروش دستگاه های تصفیه آب رومیزی در تهران در فروشگاه آنلاین شرکت کاسپین ارتباط عرشيا آغاز شد. در دستگاه های تصفیه آب خانگی مدل رومیزی یک نوع فیلتر الیافی وجود دارد که از جنس پلی پروپیلن است، این فیلتر که مرحله اول فیلتراسیون در دستگاه های تصفیه آب محسوب می شود. وظیفه حذف آلاینده های محلول در آب را بر عهده دارد حذف آلاینده در مرحله اول به قطر ۱تا ۵ میکرون است، به دلیل ارتباط مستقیم این فیلترها با آب تصفیه نشده زمان اشباع شدن این فیلتر بسیار کم است و زمان تعویض آن حدود ۳ماه یکبار است که هنگام تعویض این فیلتر دقت کنید که فیلتری با کیفیت بالا و اورجينال را تهیه و بر روی دستگاه نصب کنید. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا که نماینده فعال فروش این دستگاه ها در ایران است برای فروش این دستگاه ها و قطعات جانبی آن در شهر تهران فروشگاه اینترنتی خود را طراحی و راه اندازی کرده است. فروش این دستگاه ها در این فروشگاه آنلاین به صورت ۲۴ساعته امکان پذیر است، جهت خرید دستگاه های تصفیه آب رومیزی در تهران به آدرس فروشگاه اینترنتی شرکت کاسپین ارتباط عرشيا مراجعه کنید. همکاری با شما افتخار شرکت کاسپین ارتباط عرشيا است.
مرداد ۸, ۱۳۹۶
سیستم تصفیه آب صنعتی RO

بازار قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی مناسب

تصفیه آب نیمه صنعتی مناسب شرکت کاسپین ارتباط عرشيا در بازار دارای قیمت مناسب هستند. در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی شش فیلتر وجود دارد که فیلتر پست کربن یکی از آنهاست که مرحله پنجم فیلتراسیون آب را در این دستگاه ها به عهده دارد. وظیفه این فیلتر حذف بو و طعم نامطبوع آب است، که ممکن است در اثر ماندن آب در منبع ذخیره دستگاه به وجود آمده باشد. به دلیل خاصیت جذب کنندگی که در سطح کربن موجود است تمام آلودگی ها جذب اين فیلتر شده و آبی نسبتا مطلوب وارد مرحله جدیدی از تصفیه می شود، از آنجا که فیلتر پست کربن در معرض آب تصفیه شده قرار دارد که عاری از هرگونه آلودگی است لذا زمان اشباع شدن این فیلتر طولانی تر و عمر مفید آن نیز بيشتر از سایر فیلتر هاست، فیلتر پست کربن بایست بعد از گذشت یک سال تعویض شود در غیر این صورت باعث آلودگی میکروبی آب می شود. شرکت کاسپین ارتباط عرشيا ارائه دهنده مناسب ترین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی قطعات از جمله فیلترهای این دستگاه ها هم در بازار داخلی با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. جهت همکاری با ما با کارشناسان شرکت کاسپین ارتباط عرشيا همراه شوید.