کربن اکتیو پودری نوریت(PAC)

 

POWDERED ACTIVATED CARBON

کربن اکتیو پودری نوریت (PAC) عرضه کننده ی کربن فعال پودری با سایز ذرات کوچکتر از مش ۸۰ است .

کربن اکتیو پودری مناسب بر اساس اهداف درمان ، سیستم ها و تغییرات ترکیبات یک گزینه ایده آل برای برنامه های زیر است :

  • تصفیه هوا : کربن فعال نقش مناسب و کاملی در پاکسازی کیفیت هوا در داخل و خارج منزل ایفا می کند همچنین برای محافظت از محیط زیست و سلامت انسان در برابر انتشار گازهای گلخانه ای یا کاهش بوهای مضر و مزاحم ، علاوه بر این ، برای درمان انواع گاز ، دودکش و برنامه های کنترل جیوه

  • تصفیه آب : تصفیه آب آشامیدنی ، فاضلاب ، آب صنعتی ، نیمه صنعتی و حذف آلودگی های منابع آبی موجود در غلظت کم یا زیاد ، به تنهایی یا در ترکیب با سایر آلاینده ها

  • تصفیه و پاکسازی شیمیایی و کاتالیزورها : یک انتخاب عالی برای تصفیه مواد خام، واسطه ها و محصولات نهایی برای صنایع شیمیایی به علت ظرفیت جذب استثنایی آن ها برای مجموعه ای گسترده از مولکول ها است .

  • مواد خوراکی و آشامیدنی : کربن فعال به طور گسترده ای در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی برای بهبود خلوص و مطلوبیت استفاده می شود . همچنین نقش مهمی را در رنگ زدایی شربت های مایع و آب و تمیز کردن روغن های خوراکی برای ارائه نتایج با کیفیت دارد .

  • داروها : استفاده در محصولات و لوازم بهداشتی مانند قرص های دارویی و محصولات مراقبت از پوست و زیبایی

www.cabotcorp.com

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در ارائه هرگونه خدمات در حوزه صنعت آب و فاضلاب تامین کننده انواع محصولات زغال کربن اکتیو با برند نوریت بصورت نمایندگی فروش مستقیم ، آمادگی خویش را اعلان می دارد. جهت هرگونه مشاوره تخصصی و خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن : ۶۵۵۲۲۹۶۳ – ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۰۲۱                         

 همراه : ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰ – ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱