ماده جلوگیری کننده از خوردگی و ایجاد رسوب ویژه ی برجهای خنک کننده NC6

شرح محصول

بطور اساسی برنامه کنترل شیمیایی دقیق و مناسب ،برای آب تغذیه سیستمهای خنک کن به شمار می آید،که بطور همزمان و به میزان دقیق از مواد ی استفاده نماید که خاصیت میکروب کشی،ضد خوردگی و ضد رسوب داشته باشد.استفاده از مواد میکروب کش به جهت از بین رفتن میکروبها یی که خوردگی عمومی را کاهش می دهند و مواد ضد رسوب،موادی هستند که از تشکیل رسوبات ناخواسته در سیستم جلوگیری به عمل می آورند. بنابراین لازمه کنترل شیمیایی و کامل که قابل قبول نیز باشد توجه خاص به تمامی موارد ذکر شده است.

خواص

کنترل طیف وسیعی از باکتریها،جلبکها و خزه ها
حاوی ماده ضد کف
همراهی ماده ممانعت کننده شیمیایی جهت جلوگیری از خورندگی

مشخصات فیزیکی

۱-شکل ظاهری:مایع بی رنگ
۲-حلالیت:قابل انحلال در آب به میزان ۱۰۰%
مقدار و روش مصرف
مقدارمصرف با توجه به نوع آب مصرفی،شرایط کار برج خنک کننده و میزان آلودگی محیط تعیین می شود.توصیه می گردد در نخستین مرحله استفاده از این ماده به ازاء هر متر مکعب آب موجود در سیستم مقدار ۱-۵/۰لیتر از ماده NC6را می توان به راحتی توسط پمپ تزریق و یا بطور مستقیم به سیستم اضافه نمود.
نکته
این ماده دارای خاصیت قلیائی می باشد.از تماس آن با پوست و چشم خودداری کنید و در صورت آلودگی محل را با آب،شستشو دهید.

نوع بسته بندی

بشکه های ۷۰-۶۸-۳۵-۲۵ کیلو گرمی

ماده جلوگیری کننده از خوردگی و ایجاد رسوب ویژه ی برجهای خنک کننده NC6

ماده جلوگیری کننده از خوردگی و ایجاد رسوب ویژه ی برجهای خنک کننده NC6

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تهیه و توزیع کننده انواع مواد شیمیایی در صنعت آب و فاضلاب می باشد. مواد ضد رسوب و رسوب زدا، مواد ضد جلبک، مواد رزین واش و مواد سیلیس واش نیز برخی از این مواد و محصولات قابل عرضه کمپانی CCRA می باشند و این کمپانی در این امر پیشتاز بوده و شما صنعتگران محترم می توانید از خدمات ما بهره مند گردید.

با کارشناسان ما در تماس باشید

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۶۳ و ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱    همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱