شرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب

تصفیه فاضلاب به روش EAAS
تصفیه فاضلاب به روش EAAS
2019-11-26
فیلتر شنی با پوششی از جنس فایبرگلاس
فیلتر شنی با پوششی از جنس فایبرگلاس
2019-11-27
نمایش همه
شرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب

با توجه به کیفیت منابع آب در دسترس استفاده از سیستم های تصفیه آب بسیار لازم و ضروری می باشد. با توجه به این که میزان پساب های صنعتی و انسانی روز به روز افزایش پیدا می کنند منابع آبی نیز بیشتر در معرض این آلاینده ها قرار می گیرند. پساب های صنعتی اگر به صورت نادرست دفع شوند و در معرض ورود به منابع آب قرار بگیرند، آب را بسیار آلوده می کنند و حتی سبب می شوند تا آب حالت اسیدی پیدا کند.

همچنین دفع نادرست فاضلاب های خانگی و انسانی سبب ورود آلاینده ای به نام نیترات در آب می شود. مولکول نیترات در حالت ها و ترکیبات مختلفی در آب وجود دارد و بسیار سمی و خطرناک است. سازمان بهداشت جهانی نیترات را عاملی سرطان زا معرفی نموده است.

تمامی موارد ذکر شده از جمله خطراتی می باشند که سلامتی انسان را تهدید می کنند از این رو استفاده از دستگاه های تصفیه آب بسیار مهم است.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با بیش از یک دهه تجربه مفید قادر به ارائه انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی است. دستگاه های تصفیه آب صنعتی در مواردی که به حجم بالای آب تصفیه شده نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرند. از سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی در مواردی چون مدرسه ها، کارگاه ها، شرکت ها، ادارت ، مراکز درمانی یا بیمارستانی استفاده می کنند. دستگاه های تصفیه آب خانگی نیز در منازل و در جهت تهیه آبی بسیار سالم و با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با طراحی به روز و پیشرفته سیستم های تصفیه، قادر به ارائه انواع بسیار مختلفی از دستگاه ها می باشد و با توجه به مصارف گوناگون مصرف کنندگان بهترین و کارآمدترین دستگاه را به مشتریان معرفی می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آبشرکت کاسپین ارتباط عرشیا طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱