دستگاه تصفیه آب واتر فال

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب واترفال waterfall

از آنجا که عمل تصفیه آب توسط فیلترها در دستگاه تصفیه آب انجام می شود، با بی توجهی به زمان تعویض فیلترها علاوه بر اینکه عمل تصفیه نمودن آب به درستی انجام نمی پذیرد بلکه مشکلات دیگری از جمله احتمال آلوده شدن آب خروجی را نیز بسیار افزایش می دهد .

فیلترهای دستگاه تصفیه آب واترفال waterfall به دلیل مجاورت با آب تصفیه نشده و جذب آلودگی ها و ناخالصی ها پس ازمدتی اشباع شده و نیاز به تعویض دارند. لازم به ذکر است زمان دقیق تعویض فیلترها به عوامل مختلفی چون کیفیت آب ورودی، میزان استفاده از دستگاه و… بستگی دارد .

فیلتر مرحله اول :

فیلتر الیافی اولین فیلتر بکار رفته در دستگاه تصفیه آب است که از دقت به قطر 1 تا 5 میکرون برخوردار است و از ورود آلاینده ها از جمله شن، ماسه، گل و لای و… جلوگیری می کند، رنگ فیلتر مرحله اول شفاف است که در زمان تعویض به قهوه ای تیره تغییر رنگ می دهد. بهترین زمان تعویض فیلتر مرحله اول 3ماه بعد از بکارگیری این فیلتر است.

فیلتر مرحله دوم :

فیلتر کربن اکتیو یا کربن فعال است که بو و طعم نا مطبوع را از آب می گیرد. بهترین زمان تعویض فیلتر 9 ماه یکبار است .

فیلتر مرحله سوم :

فیلترکربن بلاک است جهت تکمیل عملکرد فیلتر مرحله دوم و حذف آلاینده های شیمیایی. زمان تعویض این فیلتر مشابه فیلتر کربن اکتیو 9 ماه یکبار است .

فیلتر مرحله چهارم :

فیلتر ممبران مهمترین فیلتر دستگاههای تصفیه آب خانگی است که از دقت بسیار بالای 0001/0 میکرون برخوردار است و توانایی جدا سازی آب سنگین و سبک را ازهم دارد. بهترین زمان تعویض فیلتر ممبران 15 الی 18 ماه است .

فیلتر مرحله پنجم :

فیلتر پست کربن است که مانع از تجمع میکروبها و توانایی بهبود بخشیدن طعم و بوی آب ذخیره شده در تانک دستگاه تصفیه آب را دارد. بهترین زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم هر 12 ماه یکبار است .

فیلتر مرحله ششم :

فیلتر مینرال است. وظیفه این فیلتر بازگرداندن مواد مغذی حذف شده حین عمل تصفیه است. زمان تعویض فیلتر مرحله ششم مشابه زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم هر 12 ماه یکبار است .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه ممتازترین خدمات پس از فروش در اسرع وقت بصورت کاملا رایگان (بدون اجرت ) همراه با کادر فنی مجرب و کارآزموده با ارائه بهترین نوع فیلتر ها و لوازم یدکی تضمین شده توسط کمپانی ccra آمادگی خود را برای خدمات رسانی به شما عزیزان و مشتریان عزیز می باشد.

برای برقراری تماس با مشاوران ما اینجا را کلیک نمایید.

تلفن : 65522963 – 65522923 – 021     همراه : 09122972091 – 09364848920